شنبه, 30 دی 1396 ساعت: 03:02
 
   

 
اختصاصی کشنا/ انفجار در هرسین ؛ بمب صوتی یا نارنجک؟! + اخبار منتاقض مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
پنجشنبه, 21 آذر 1392 ساعت 21:00

اختصاصی کشنا/ انفجار در هرسین ؛ بمب صوتی یا نارنجک؟! + اخبار منتاقض

 

آژانس خبری کرمانشاه: انفجار در هرسین، این شهرستان را در کانون توجه رسانه ها قرار داد.

به گزارش خبرنگار کشنا از کرمانشاه، پایگاه خبری مرصاد پیشتر از انفجار یک بمب صوتی دست ساز در هرسین خبر داده بود که فقط باعث شکسته شدن شیشه برخی منازل شده است.

مرصاد در این رابطه نوشته است: «یک بمب صوتی دست ساز در یکی از کوچه های شهر هرسین حوالی ساعت ۶ بامداد امروز توسط افراد ناشناس منفجر شد.این بمب دست ساز صوتی تا شعاع چند متری باعث شکسته شدن شیشه خانه ها شد. این حادثه هیچ گونه تلفات جانی نداشته است.پیگیری های پلیس و نیروهای امنیتی برای دستگیری عوامل حادثه ادامه دارد و با توجه به سر نخ های به دست آمده، منابع آگاه از به دام انداختن سریع عوامل حادثه در آینده ای بسیار نزدیک خبر می دهند.»

تکذیب ادعای انفجار نارنجک در هرسین توسط فرماندار این شهر

فرماندار شهرستان هرسین امروز (پنجشنبه)، ادعای انفجار یک فقره نارنجک دستی در این شهر را تکذیب کرده است.

به گزارش کشنا، بهمن قربانی در این رابطه به ایرنا اظهار کرده است: «ساعت 11 و 30 دقیقه روز گذشته ( چهارشنبه ) در محله ˈتازه آبادˈ هرسین از توابع استان کرمانشاه، ساکنان این منطقه متوجه صدای انفجاری از درون یکی از خانه های این شهرک شدند. در پی این انفجار بلافاصله ماموران انتظامی و امنیتی به محل اعزام شدند و ابتدا با این ادعای صاحبخانه روبرو شدند که به درون خانه اش از سوی فرد یا افرادی ناشناس یک نارنجک انداخته شده و صدای انفجار هم ناشی از آن بوده است. در همان ساعتی که انفجار رخ داد، از واحدهای مسکن مهر هرسین بازدید می کردم که در مجاورت منطقه محل انفجار بود به همین دلیل وقتی مطلع شدم، بلافاصله خودم را به آنجا رساندم و به کارشناسان انتظامی هم تاکید کردم که به سرعت به محل اعزام شوند. در بررسی های کارشناسان انتظامی، مشخص شد که ادعای ترکیدن نارنجک واهی بوده و انفجار حادث شده نیز به دلیل ترکیدن سیلندر گاز یا گاز پیک نیک بوده است. این حادثه هیچ تلفات جانی نداشته و تنها به شکسته شدن شیشه منزل خانه محل انفجار منجر شده است. برای کسب اطمینان بیشتر، مسوول حراست فرمانداری را نیز به خانه مذکور اعزام کردم و در گزارش وی نیز هیچ نشانه ای دال بر انفجار ناشی از نارنجک وجود نداشته است.»

تلاش برای کسب اطلاعات بیشری از این حادثه ادامه دارد...

انتهای پیام/ کشنا

 

***

آژانس خبری کرمانشاه - گروه ویژه نامه ها: برای مشاهده ویژه نامه های زیر، بر روی  تصاویر یا لینک ها، کلیک کنید:


 

 

 
6 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج