شنبه, 30 دی 1396 ساعت: 03:02
 
   

 
اختصاصی کشنا؛ حمله مسلحانه در سرفیروزآباد کرمانشاه؛ یک بسیجی یا یک جوان روستایی؟! + اخبار مناقض مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 01 دی 1392 ساعت 00:07

اختصاصی کشنا؛

حمله مسلحانه در سرفیروزآباد کرمانشاه؛ یک بسیجی یا یک جوان روستایی؟! + اخبار مناقض

 

آژانس خبری کرمانشاه: منابع خبری از حمله مسلحانه افراد ناشناس به یک جوان روستایی خبر دادند.

پایگاه خبری مرصاد در خبری (ساعت 11:05 امروز 30 آذرماه 92) از «تیراندازی اشرار مسلح به خودروی یک جوان بسیجی» در سرفیروزآباد کرمانشاه خبر داده بود.

مرصاد در این رابطه نوشته است: «یک جوان بسیجی صبح امروز مورد حمله اشرار مسلح قرار گرفت. اشرار مسلح در یک اقدام کور این جوان را در حوالی روستای نامدار بخش سر فیروز آباد مورد هجوم قرار دادند. به گفته مردم بومی منطقه این شخص “غلام رستمی“ نام دارد که خوروی وی هدف بیش از ۲۰ گلوله سلاح کلاشینکف اشرار قرار گرفته اما خوشبختانه به وی آسیب جدی وارد نشده است.»

اظهارات سرپرست فرمانداری کرمانشاه

خبرگزاری دولتی ایرنا، در گفتگویی (ساعت 14:23 امروز 30 آذر 92)، ضمن تایید خبر فوق با عنوان «یک جوان روستایی در سرفیروزآباد کرمانشاه مورد حمله مسلحانه قرار گرفت، وی را یک «جوان روستایی» معرفی کرده و حادثه را در روز جمعه اعلام کرده است.

فضل الله رنجبر در این رابطه به ایرنا اظهار کرده است: «براساس گزارش نیروی انتظامی، پنج فرد مسلح به اسلحه کلاشینکف دیروز (جمعه) به سوی جوانی به نام ˈغلامرضا رستمیˈ ساکن روستای ˈتیامینˈ از توابع بخش سرفیروزآباد شلیک کردند. این جوان زمانی که سوار بر خودروی شخصی اش از روستای خود به سمت روستای نامدار در حرکت بوده، مورد سوء قصد قرار می گیرد و هرچند که گلوله هایی نیز به خودروی او اصابت کرده و حتی موجب پنچر شدن چرخ خودرو نیز شده اما به راننده آن آسیبی نرسیده و انگیزه این سوء قصد تاکنون مشخص نشده است و نیروی انتظامی به افرادی مظنون است ولی تحقیقات هنوز ادامه دارد.»

تلاش آژانس خبری کرمانشاه برای کسب اطلاعات بیشری از این حادثه ادامه دارد...

 

انتهای پیام/ کشنا

 


در این زمینه بیشتر بخوانید:


مطالب مرتبط:


آخرین خبرها:


ویژه نامه ها


برای مشاهده ویژه نامه های زیر، کلیک کنید:


 
6 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج