شنبه, 30 دی 1396 ساعت: 02:59
 
   

 
اختصاصی/ نماینده مردم کرمانشاه خبر داد: جعل سند توسط بابک زنجانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 08 دی 1392 ساعت 03:49

اختصاصی/ نماینده مردم کرمانشاه خبر داد:

جعل سند توسط بابک زنجانی

 

آژانس خبری کرمانشاه: نماينده مردم کرمانشاه در مجلس با بيان اينکه ادعاي بابک زنجاني مبني بر پرداخت بدهي خود به دولت جعلي بود و وي سند مربوط به پرداخت پول به حساب بانک مرکزي تاجيکستان را جعل کرده بود، گفت: اين موضوع در کميسيون اصل 90 سريعاً پيگيري مي‌شود.

به گزارش کشنا،

سندی که بابک زنجانی مبنی بر پرداخت بدهی خود به وزارت نفت به کمیسیون اصل 90 ارائه کرده است، طبق بررسی‌های انجام شده جعلی از آب درآمد.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده از سوی مجلس و برخی دیگر، این سند و گواهی که ظاهراً از بانک مرکزی تاجیکستان صادر شده، جعلی بوده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: زنجانی تاکنون هیچ مبلغی بابت بدهی‌ خود به وزارت نفت، به دولت پرداخت نکرده و ادعای قبلی وی مبنی بر پرداخت بدهی، دروغ بوده است.

این عضو کمیسیون انرژی یادآور شد: پس از بررسی‌ها متوجه شدیم زنجانی سند پرداخت بانک مرکزی تاجیکستان را جعل کرده است.

حیدری تأکید کرد: پرونده بابک زنجانی در کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس، حتماً مورد بررسی موشکافانه قرار می‌گیرد.

وی یادآور شد: از کل رقم حدود 2 میلیارد و 60 میلیون یورویی‌ که بابک زنجانی مدعی پرداخت آن به دولت شده بود، تا کنون هیچ رقمی پرداخت نشده  و هیچ پولی به حساب دولت واریز نشده است.

به گزارش فارس چندی پیش بابک زنجانی ‌گواهی از بانک مرکزی تاجیکستان ارائه کرد،‌ مبنی بر اینکه تمامی بدهی خود به دولت ایران را در این کشور به حساب بانک مرکزی ایران واریز کرده است، اما با پیگیری‌های مجلس مشخص شد حتی پولی به حساب دولت ایران واریز نشده و گواهی صادر شده نیز ظاهراً یا جعلی بوده و یا با پرداخت یک میلیون دلار از سوی وی صادر شده ‌است.

یکی از نمایندگان مجلس در این‌باره گفته بود: در جلسه ای که سه ماه پیش با آقای زنجانی داشتیم، وی با ارائه یک سری گواهی مدعی بود نه تنها بدهی های خود به دولت ایران را پرداخت کرده بلکه اعلام می کرد، حدود 2 هزار میلیارد تومان نیز طلبکار است، حالا چه طور شده که حرف خودش را پس گرفته و با ارائه گواهی جعلی مدعی پرداخت بدهی خود به دولت ایران است.

انتهای پیام/ کشنا

 

 


در این زمینه بیشتر بخوانید


مطالب مرتبط


موضوعات مرتبط


ویژه نامه ها


برای مشاهده ویژه نامه های زیر، کلیک کنید:


 
4 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج