سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت: 12:56
 
   

 
گرمای بی سابقه در نیم قرن اخیر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 21 تیر 1394 ساعت 12:37

 

 

آژانس خبری کرمانشاه: گرمای بی سابقه ای در نیم قرن اخیر استان را فراگرفت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار کشنا دیروز 1394/4/20 میزان گرمای کرمانشاه به 41 درجه بالای صفر رسید و در شهرستان های قصر شیرین و دالاهو به تریب 45 و 38 درجه هم رسید.

محمد خسروی میگوید:در این مدت هوای استان بیشتر صاف است و کمی ابری. در بعضی ساعات به‌ویژه بعدازظهرها همراه با افزایش ابر در نواحی شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

مسئول گروه پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به اینکه در این هفته هوای استان کرمانشاه در برخی از مناطق با باد شدید و لحظه‌ای همراه است، گفت: افزایش ابر در ساعاتی از روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه قابل ملاحظه تر خواهد بود و احتمال رگبار موقت در برخی مناطق کوهستانی در نواحی شرقی استان دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به اینکه وجود ابر سبب افزایش دمای هوا در استان می‌شود، عنوان کرد: از روز دوشنبه تا چهارشنبه با تضعیف نسبی شرایط پایدار مختصری از شدت گرمای هوا در نقاط مختلف استان کاسته می‌شود. خسروی با بیان اینکه در ساعاتی از این مدت پدیده گرد و غبار در برخی نقاط به‌ویژه نواحی مرزی استان به شکلی رقیق رخ می‌‌دهد، افزود: امروز و فردا برای شهر کرمانشاه در این هفته به عنوان گرمترین روزهای هفته به شمار می‌آیند.

/انتهای خبر/

 
7 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج