سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت: 12:51
 
   

 
رزم‌نمایش با افلاکیان در کرمانشاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 07 شهریور 1395 ساعت 23:04

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه استان گفت: رزم نمایش (با افلاکیان) همزمان با هفته دفاع مقدس در کرمانشاه اجرا خواهد شد.

 

به گزارش کشنا بهرام میرزایی در جلسه بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: رزم‌نمایش با افلاکیان با محوریت عملیات مطلع‌الفجر همچون سال‌های گذشته در هفته دفاع مقدس در پادگان توحید کرمانشاه اجرا می‌شود و حضور برای همه مردم آزاد است.

بهرام میرزایی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از برگزاری مراسم رژه با مسئولیت ارتش و هماهنگی نیروهای سپاه، نیرو انتظامی و بسیج خبر داد و عنوان کرد: گلباران مزار شهدا و حضور راویان در مدارس و دانشگاه‌ها با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان از مهم‌ترین برنامه‌های استان است.

میرزایی با اشاره به اینکه مراسم گرامی‌داشت مسلم‌بن‌عقیل با مهمانی از سراسر کشور در استان کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت: افتتاح یادمان مطلع‌الفجر در هفتم مهر ماه در گیلان‌غرب، کوهپیمایی و پیاده‌روی خانوادگی، افتتاح مرکز روایی بسیج یا انیمیشن با عنوان فرهنگ‌سرای فارسی از دیگر برنامه‌های کمیته فرهنگی برای هفته دفاع مقدس است.

ایشان افزود: همکاری در برگزاری گردهمایی بانوان، هیئت‌ها و جوانان، برگزاری یادواره در سطح تمام شهرستان‌های استان، گرامی‌داشت روز پیشکسوتان در روز چهارم مهر ماه از دیگر برنامه‌های سپاه حضرت نبی اکرم(ص) به مناسبت هفته دفاع مقدس است.

انتهای خبر/ع

 

 

 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج