سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت: 12:57
 
   

 
علیرضا ایزدی فرماندار جدید کنگاور شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
دوشنبه, 08 شهریور 1395 ساعت 01:02

 

علیرضا ایزدی به عنوان فرماندار جدید شهرستان کنگاور روز یکشنبه در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی معرفی شد.

 

 

 

به گزارش آژانس خبری کرمانشاه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در این آیین با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: آن چیزی که از شهید رجایی و باهنر به یاد داریم این است که صادقانه، صمیمانه و بی پیرایش در خدمت آرمانهای جامعه چند وقتی را مدیریت کردند که به عنوان خاطره ای شیرین به جا مانده است.


یوسف شاه حسینی گفت: امیدواریم از فرصت هفته دولت استفاده کنیم و خدمات آن را به خوبی انعکاس دهیم و البته نباید از نقد عملکردی، دلسوزانه و کارشناسی هم غافل شد.

به گفته معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه؛ دولت عقلانیت و اعتدال را در عرصه سیاست داخلی و خارجی پیاده کرده و اقدام های اثرگذاری در این حوزه ها انجام داده است و هر کدام از 2 مولفه اعتدال و عقلانیت در درازمدت در تدبیر امور کارساز هستند و هیچ جامعه ای بدون پایبندی عملی به آنها به پیشرفت نخواهد رسید.
وی اظهار داشت: در حوزه رفتاری نگاه اعتدالی یعنی اینکه امکان حضور همگانی در تدبیر امور میسر باشد و کسی از این دایره حذف نشود که طبیعی است در این راستا تحزب، تفاوت و اختلاف نفی نمی شود.


شاه حسینی افزود: باور به صداقت جوهره بنیادین اثرگذاری اقدام ها است که در روح و جان مخاطب می نشیند و در پیشبرد امور نقش محوری دارد.
وی گفت: اگر در جامعه ای این احساس ایجاد شد که متولیان در گفتار و کردار صادق هستند، امید و همدلی و اعتماد بین دولت و ملت شکل می گیرد.
وی با اشاره به اهمیت نگاه اعتدالی در اجرای امور افزود: حوزه رفتاری در امور اجرایی باید متاثر از نگاه اعتدالی باشد تا کسی از دایره اندیشه و مشاوره دادن کنار گذاشته نشود و این امکان برای بخش اعظمی از جامعه ایجاد شود تا دانش و بینش خود را برای توسعه و پیشرفت جامعه به کار بگیرد.


به گفته این مدیر ارشد، امواجی را که در نتیجه صداقت ورزی در عرصه جامعه ایجاد می شود، بسیار اثرگذار است، به شرطی که در عمل نشان داده شود.
وی ادامه داد: اگر در جامعه ای این باور شکل بگیرد که مسوولان صادق هستند در ایجاد حس امید و همکاری موثر است و امواجی مثبتی که صداقت ورزی در اجرایی ایجاد می کند بسیار پیش برنده است.


شاه حسینی در ادامه با تقدیر از عملکرد مثبت فرماندار پیشین کنگاور، گفت: عملکرد فرماندار پیشین کنگاور در ارزیابی های تخصصی و افکار عمومی نشان داد که به صورت تمام وقت در خدمت مردم بوده و فردی اهل ریسک پذیری، خلاق با نگاه به آینده، دلسوز و در خیلی از مسایل با گذشتن از منافع شخصی خود توانسته خاطره خوبی از خود در شهرستان کنگاور به جای بگذارد.


وی در ادامه گفت: امیدواریم فرماندار جدید کنگاور نیز همانگونه که مورد بدرقه ویژه مردم سنقر قرار گرفتند با فعالیت های اجرایی خود در این شهرستان مورد استقبال مردم متدین و ولایتمدار کنگاور نیز قرار بگیرند.


فرمانداران قدیم و جدید کنگاور نیز در این آیین بر لزوم هم افزایی و همکاری بیشتر مدیران اجرایی و اداری برای خدمت بهتر به مردم تاکید کردند.
در پایان این مراسم از خدمات شریف خسروی تقدیر و علیرضا ایزدی به عنوان فرماندار جدید شهرستان کنگاور معرفی شد.


شهرستان کنگاور در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

 

انتهای خبر/ع

 

 

 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج