سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت: 12:53
 
   

 
شکست تیم بعثت در هفته اول نگران‌کننده نیست مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 11:59

 

 

مدیر‌عامل باشگاه بعثت کرمانشاه با بیان اینکه شکست این تیم در هفته نخست نگران‌کننده نیست، گفت: تا بازی پایانی می‌جنگیم تا در کنار هواداران کارهای خارق‌العاده‌ای را رقم بزنیم.

 

به گزارش آژانس خبری کرمانشاه افشین حسنی با بیان اینکه بهترین نتیجه را در فصل جاری کسب خواهیم کرد اظهار داشت: تا بازی پایانی می‌جنگیم تا در کنار هواداران کارهای خارق‌العاده‌ای را رقم بزنیم.

مدیر‌عامل باشگاه بعثت کرمانشاه با بیان اینکه شکست این تیم در هفته نخست نگران‌کننده نیست، تصریح کرد: همه چیز سر جای خودش قرار دارد، در ادامه رقابت‌ها موفق می‌شویم و برای رسیدن به موفقیت با سایر تیم‌ها رقابت‌ می‌کنیم.

وی ادامه داد: هواداران نباید این موضوع را فراموش کنند که تغییراتی در تیم اتفاق افتاده است و این مسئله به‌عنوان یک پروسه ثابت محسوب می‌شود و تا هفته چهارم و پنجم عیار تیم‌ها مشخص نمی‌شود.

مدیر‌عامل باشگاه بعثت کرمانشاه با اشاره به تلاش برای تحقق اهداف بزرگ، گفت: تلاش می‌شود که تیم بعثت به اوج و جایگاهی که شایسته آن است برگردانده شود.

حسنی ادامه داد: فردا تیم بعثت از هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه انقلاب میزبان گیتی پسند اصفهان است و این بازی رأس ساعت 17 برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر/ ع

 

 

 

 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج