شنبه, 30 دی 1396 ساعت: 02:54
 
   

 
رازهای جعبه سیاه؛ آغاز دومين جلسه رسيدگي به پرونده اختلاس از بيمه ايران / آنچه در جلسه نخست گذشت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
سه شنبه, 19 آذر 1392 ساعت 17:05

رازهای جعبه سیاه؛

آغاز دومين جلسه رسيدگي به پرونده اختلاس از بيمه ايران / آنچه در جلسه نخست گذشت


آژانس خبری کرمانشاه: دومين جلسه رسيدگي به پرونده اختلاس از بيمه ايران و استانداري تهران در حالي صبح امروز ( سه شنبه ) آغاز شد که در جلسه ديروز متهمان اصلي به جاي دفاع از خود سعي کردند از جعبه سياه پرونده دفاع کنند.

به گزارش منابع خبری، در اين دور از رسيدگي به پرونده قرار است اتهامات 23 نفر از متهمان پرونده که حکم مجازاتشان در ديوان عالي کشور نقض شده است رسيدگي شود. اين 23 نفر در غالب سه گروه پاي ميز محاکمه قرار مي گيرند. در مرحله نخست اتهامات 18 نفر از آن ها که در نقد کردن چک هاي بيمه ايران نقش داشتند رسيدگي خواهد شد. در ميان اين 23 تن دو نفر از معاونان سابق استانداري تهران نيز حضور دارند.

آنچه گذشت...

ع.خ ( پول شويي به ميزان 260 ميليون تومان) : چک هاي متهم رديف اول را نقد مي کردم و بابت اين کار حق الزحمه مي گرفتم. کل مبلغ دريافتي حدود 70 ميليون تومان بوده است. آقاي جابر عبدالي در اين پرونده هيچ پولي دريافت نکرده است.

ع.ح (پول شويي به ميزان 5 ميليون تومان) : بابت فروش يک قطعه زمين از متهم رديف دوم يک چک 35 ميليون توماني گرفتم و از ماجراي اختلاس هيچ خبري نداشتم.

ن.خ (پول شويي به ميزان 8 ميليون تومان): به اصرار پدرم اقدام به نقد کردن چک ها مي کردم و اعترافات قبلي خود درباره جابر عبدالي را قبول ندارم

ر.ر ( پول شويي به ميزان 75 ميليون تومان) : من با متهم رديف دوم دوست بودم و به همين خاطر چک هايش را نقد مي کردم. هيچ اطلاعي از اختلاس نداشته و بابت اين کار پولي دريافت نکردم.

ع.م (پول شويي به ميزان 76 ميليون تومان) : من از بستگان متهم رديف دوم هستم و اين پول را بابت کار در دفترش به عنوان تحصيل دار گرفتم.

ل.ز (متهم به پول شويي به ميزان 15 ميليون تومان) : من هيچ چکي را نقد نکردم و 15 ميليون تومان را به عنوان قرض از متهم رديف دوم دريافت کرده بودم.

ش.ق (پولشويي به ميزان 10 ميليون تومان) : من براي گرفتن خسارت تصادفم به اداره بيمه رفته بودم که مسئول باجه از من خواست چکي را نقد کنم. از موضوع اختلاس نيز هيچ اطلاعي ندارم.


در جلسه ديروز متهمان اصلي پرونده سعي کردند منکر اعترافات قبلي خود درباره جابر عبدالي معرفي جعبه سياه پرونده شوند.

انتهای پیام/کشنا


آژانس خبری کرمانشاه: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.


مطالب مرتبط:


 
6 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج