شنبه, 30 دی 1396 ساعت: 02:54
 
   

 
تازه ترین خبرها از سعید مرتضوی؛ تهدید مرتضوی به افشاگری در دادگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
سه شنبه, 26 آذر 1392 ساعت 20:20

تازه ترین خبرها از سعید مرتضوی؛

تهدید مرتضوی به افشاگری در دادگاه

 

آژانس خبری کرمانشاه: سايت تازه تاسيس دولت بهار که از سايت هاي حامي احمدي نژاد است گفت وگويي را با سعيد مرتضوي منتشر کرده که دراين گفت وگو مرتضوي مديرعامل سابق سازمان تامين اجتماعي ضمن استقبال از برگزاري دادگاه علني گزارش تحقيق و تفحص ، از افشاگري درباره ماهيت عقبه اين اقدامات خبر داد.
به گزارش کشنا، خراسان نوشت: مرتضوي در واکنش به اظهارات عليرضا محجوب طي روزهاي اخير و تاکيد وي بر اينکه سعيد مرتضوي تنها بايد در دادگاه پاسخگو باشد، گفت: بنده از برگزاري دادگاه علني درباره گزارش تحقيق و تفحص از سازمان تامين اجتماعي استقبال مي کنم و به ياري خداوند پشت پرده اين تحقيق و تفحص را به صورت شفاف براي افکار عمومي تشريح خواهم کرد.دادستان سابق تهران تاکيد کرد: آقاي محجوب بهتر از هر شخص ديگري مي داند که در اين پرونده هيچ اقدام خلاف قانوني متوجه بنده نيست و به همين علت نيز جو سازي شديد رسانه اي را بر طي فرآيند هاي قانوني ترجيح مي دهد. به راستي اگر جرمي متوجه من بود ديگر چه نيازي به اين همه فضا سازي رسانه اي بود؟ طي روزهاي گذشته عوامل يک باند سياسي تمام توان خود را بسيج کرده اند تا با هياهو و جنجال مطالبي را بر خلاف واقعيت به افکار عمومي القا کنند.وي با تاکيد مجدد بر استقبال از برگزاري دادگاه به صورت علني خاطرنشان کرد: به طور حتم اگر دادگاه علني باشد، صحنه دادگاه را به صحنه رسوايي عوامل اين اقدامات تبديل و پشت پرده اين باند سياسي را به طور شفاف و مستند افشا خواهم کرد. بنده نشان خواهم داد که تحقيق و تفحص توسط يک حزب سياسي صورت گرفته است نه مجلس محترم شوراي اسلامي.مرتضوي افزود: دروغ پردازي و پرونده سازي عوامل اين اقدامات عليه بنده در واقع پوششي براي انجام تغييرات گسترده در پست هاي کليدي سازمان تامين اجتماعي و جايگزين کردن چهره هاي فتنه گر به جاي نيروهاي ارزشي و انقلابي بود. بنده در دادگاه علني ماهيت عقبه اين تحقيق و تفحص را براي مردم روشن خواهم کرد.وي اضافه کرد: گفتني هاي زيادي درباره انگيزه هاي سياسي اين تحقيق و تفحص وجود دارد که در اختيار افکار عمومي قرار خواهد گرفت. باندي که در پشت صحنه اين تحقيق و تفحص قرار دارد و سناريوي اين جنگ رواني را نوشته است، در دهه 70 هم چنين پرونده سازي هايي را براي انحراف افکار عمومي صورت داده است که به صورت دقيق به ماهيتشان اشاره خواهد شد. افرادي که در حوادث 18 تير و فتنه 88 نقش داشته اند و از اقدامات قانوني بنده لطمه ديده اند، امروز با دستيابي به پست هاي حساس در حال انتقام گيري از فرزندان انقلاب هستند. بنده همه اين عوامل فتنه گر را با مشخصات به مردم معرفي خواهم کرد.
در همين حال نيز سايت خبري پارسينه مدعي شد: شنيده ها حکايت از آن دارد که سعيد مرتضوي، دادستان سابق تهران و مدير جنجالي سازمان تامين به زودي در مورد همه شايعات و مسائلي که در مورد او مطرح است اعم از موضوع تعطيلي روزنامه ها در سال ۷۹ تا قتل زهرا کاظمي و کهريزک و ارتباطش با جاسبي و ماجراي تامين اجتماعي سخن خواهد گفت.
مرتضوي در يک کنفرانس خبري و با دعوت از خبرنگاران داخلي و خارجي اقدام به اين کار خواهد کرد که اتفاق کم سابقه‌اي خواهد بود.

انتهای پیام/

 


در این زمینه بیشتر بخوانید:


مطالب مرتبط:


موضوعات مرتبط:


گروه ویژه نامه ها:


برای مشاهده ویژه نامه های زیر، بر روی  تصاویر یا لینک ها، کلیک کنید:


 
6 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج