سرنوشت عجیب برنامه اینترنتی علی کریمی!

به گزارش کیوسک خبری آشنا، فیلیمو از پخش نشدن برنامه اعلام برنامه های علی کریمی نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال اطلاع داد.

سرنوشت عجیب برنامه اینترنتی علی کریمی!

به نقل از خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، در روز های گذشته اخباری مبنی بر توقیف ویژه برنامه اعلام برنامه های علی کریمی نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال منتشر شد که با تکذیب ساترا روبرو شد. بر اساس تکذیب سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر، این برنامه در نوبت آنالیز نهاده شده، اما این سازمان شرحی درباره زمان احتمالی صدور مجوز آن اعلام نکرد.

بر اساس پیگیری خبرنگار صبا درباره سرنوشت این برنامه، روابط عمومی فیلیمو که پخش کننده این برنامه است، جوابیه زیر را ارسال کرد:

برنامه تی وی تاک با حضور علی کریمی فوتبالیست سابق تیم ملی و کاندیدای حال حاضر فدراسیون فوتبال ایران، توسط تهیه کننده فراوری شده بود و پلتفرم فیلیمو را به عنوان بستر پخش انتخاب کرد. با توجه به اینکه انتخابات فدراسیون فوتبال در هفته آینده برگزار خواهد شد، دو روز پیش درخواست مجوز و بازبینی اضطراری برای ساترا ارسال شد و، اما با اعلام آقای الفخانی مسئول شورای موافقت کلی، این برنامه در لیست و نوبت پانزدهم درخواست موافقت کلی نهاده شد. این در حالی است که این شورا هر هفته یک بار برگزار خواهد شد و در هر روز تعداد محتوای محدودی مورد آنالیز قرار خواهد گرفت و ما هم برای جلوگیری از تضییع حقوق دیگران هم راستا با قوانین ساترا عمل کردیم و در نوبت آنالیز نهاده شدیم. سوال اینجاست که در سال 2021 این صف و این روش آنالیز محتوا برای پلتفرم ها جای تعجب ندارد؟ سرعت انتشار محتوا در دنیای امروز واقعا مهم است و این روش فراوریکننده ها را راهی پلتفرم های خارجی می نماید، چون درگیر قوانین و بروکراسی های پیچیده نیستند، ما از این بابت بسیار متاسفیم که نتوانستیم جواب انتظار مخاطبان خودمان را بدهیم.

با این شرح به نظر می رسد با تاخیر پیش آمده فرصت تبیین برنامه های انتخاباتی علی کریمی از وی گرفته می گردد؛ بازیکن فوتبال که غالبا درباره مسایل سیاسی و اجتماعی واکنش نشان داده و می دهد و همچنین در فوتبال هم فردی است که به روشنگری می پردازد.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 478

به "سرنوشت عجیب برنامه اینترنتی علی کریمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت عجیب برنامه اینترنتی علی کریمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید