شیوا: شورای رقابت افزایش قیمت بلیت هواپیما را متوقف کرد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، تهران (پانا) - شورای رقابت تا آنالیز شرایط کنونی حمل و نقل هوایی، هرگونه افزایش قیمت بلیت هواپیما را متوقف و درخواست کرد نرخ نامه جدید عملیاتی نشود.

شیوا: شورای رقابت افزایش قیمت بلیت هواپیما را متوقف کرد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رضا شیوا رئیس شورای رقابت در خصوص متوقف شدن افزایش قیمت بلیت هواپیما، گفت: در جلسه روز گذشته شورای رقابت درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما بحث و گفت و گو شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه نباید قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا کند، ادامه داد: در جلسه روز گذشته با رئیس انجمن هواپیمایی کشور نیز گفت و گو کردیم، آن ها هیچ مجوزی برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداشتند.

رئیس شورای رقابت اعلام کرد: شورای رقابت تا آنالیز شرایط کنونی حمل و نقل هوایی، هر گونه افزایش قیمت بلیت هواپیما را متوقف و درخواست کرد نرخ نامه جدید عملیاتی نگردد و اکنون شورای رقابت در حال آنالیز قیمت هاست.

شیوا گفت: در گذشته هم در خصوص شرایط حمل و نقل هوایی کشور مطالعاتی نموده بودیم و برای خطوط هوایی که رقابتی هستند سقف و کف قیمتی مشخص کردیم و برای بعضی از خطوط فقط سقف قیمتی در نظر گرفتیم. به زودی دستورالعمل نحوه همکاری با انجمن شرکت های هواپیمایی را اعلام می کنیم.

رئیس شورای رقابت اعلام کرد: وظیفه انجمن هواپیمایی کشور مشخص قیمت بلیت هواپیما نیست و تا ابلاغ دستورالعمل جدید شورا رقابت هرگونه افزایش قیمت بلیت خطوط هوایی باید متوقف گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 193

به "شیوا: شورای رقابت افزایش قیمت بلیت هواپیما را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوا: شورای رقابت افزایش قیمت بلیت هواپیما را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید