فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 2 آذر 1401

به گزارش کیوسک خبری آشنا، فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه؛ نیرومندی احساسی به خوش بینی و شادی لجام گسیخته در ارتباط با روابط مان تبدیل می گردد.

فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 2 آذر 1401

خبرنگاران | توجه کردن به جنبه های حساس وجودمان می تواند قدرتی را که برای ایجاد مسیر های تازه به آن احتیاج داریم به ما بدهد. ماه عقرب با نپتون و مشتری هماهنگ می گردد، درنتیجه درون نگری باید قدرت بخش باشد نه ترسناک. با ورود ماه به صورت فلکی قوس، توجه ما به بیرون منعطف می گردد.

وقتی تاثیر دوباره ماه نو ساعت 5:57 بعد از ظهر به وقت خاوری روحیه ما را ارتقاء می دهد، هم چشمان ما به روی مسیر پیش رو باز می گردد و هم شجاعتِ حرکت به سوی هدف را پیدا می کنیم!

فال عشق

نیرومندی احساسی به خوش بینی و شادیِ لجام گسیخته در ارتباط با روابط مان تبدیل می گردد. ماه در تثلیث عقرب با نپتون و مشتری در حوت قرار گرفته است و شهود ما درباره عشق را برانگیخته می نماید.

وقتی ماه به سمت قوس حرکت می نماید، عاقبت در عشق، شانس با ما خواهد بود. این یک فرصت شگفت انگیز برای طرح ریزی ماجراجویی هایی است که می خواهیم با شریک عاطفی مان تجربه کنیم. برای کشف عشق به شیوه های تازه شجاعت داشته باشید!

منبع: فرادید
انتشار: 24 آذر 1401 بروزرسانی: 24 آذر 1401 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1121

به "فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 2 آذر 1401" امتیاز دهید

1 کاربر به "فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 2 آذر 1401" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 2 آذر 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید