ویسی: پرسپولیس در حد و اندازه یک قهرمان نبود، نتیجه مساوی عادلانه تر بود

به گزارش کیوسک خبری آشنا، سرمربی پیکان گفت: در این بازی پرسپولیس را در حد و اندازه یک تیم قهرمان ندیدم و شاید دلیلش این باشد که گاهی اوقات قهرمانان فقط می خواهند برنده شوند.

ویسی: پرسپولیس در حد و اندازه یک قهرمان نبود، نتیجه مساوی عادلانه تر بود

به گزارش ، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر پیکان گفت: به اعتقاد من نتیجه این بازی می توانست مساوی باشد، زیرا هر 2 تیم موقعیت گل داشتند و ما می توانستیم با به ثمر رساندن گل های مساوی یک امتیاز بگیریم، اما نوع رفتار ما غیر حرفه ای بود و پرسپولیس حرفه ای تر از ما رفتار کرد. بابت این پیروزی به پرسپولیس تبریک می گویم. فاصله 2 تیم در جدول، نشان دهنده قدرت پرسپولیس و پیکان نبود. نوع رفتار ما زیبنده تیم پیکان نبود و این رفتار خیلی ما را اذیت می نماید و از این بابت متاسف هستیم. هر چند وقت زیادی نمانده، اما امیدواریم خودمان را تغییر دهیم.

ویسی در ادامه گفت: اگر یک خارجی این بازی را می دید، متوجه می شد که پرسپولیس و پیکان، تیم های صدرنشین و قعرنشین نیستند. این شرایط برای ما خیلی خطرناک است و باید خیلی زود تغییر کنیم. چرا تیمی که یک گل می خورد، باید در ادامه چند گل دیگر دریافت کند و بازی را ببازد. 7، 8 بازی محبت آمیز انجام دادیم و این ذهنیت را در بازیکنان جا انداختیم که اگر گل نخوریم، گل می زنم؛ همان طور که در بازی با شهرخودرو تا دقیقه 90 نتیجه 0-0 بود، اما آخر بازی گل زدیم. در بازی های رسمی شرایط متفاوت است. بازیکنانی که در اختیار داریم تمام داشته های ما هستند و باید با یاری آن ها از این شرایط خارج شویم.

سرمربی پیکان گفت: از نظر فنی بازیکنان قابلی داریم، اما آن ها از نظر روحی و روانی خوب نیستند و مطمئن باشید شرایط بهتر می گردد.

او در واکنش به این که دروازه بان پیکان در ملاقات برابر پرسپولیس گل های مشابهی دریافت کرد گفت: در طول هفته گذشته، هیچ کدام از 4 دروازه بان ما خوب نبودند و در جلسه کادرفنی با مدیران باشگاه، گفتم تمام بازیکنان ما خوب هستند به جز 4 دروازه بانی که داریم. می خواستیم علیرضا رضایی را برای این بازی درون دروازه بگذاریم که ترسیدم برابر پرسپولیس به او شوک وارد گردد و از آن طرف بیفتد. با وحید و آرام صحبت کردیم و از هر 2 آن ها نظرخواهی کردیم که کدامشان درون دروازه باشند بهتر است که نتیجه این شد. واقعا از این بابت متاسفم. دروازه بانان ما از نظر فنی خوب هستند، اما از نظر روحی و روانی خوب نیستند.

ویسی درباره اعتراض به داور بازی گفت: خدایی آن صحنه خطا نبود. شاید اعتراض من زشت بود و چنین کار هایی زیبنده من نیست. داور بهترین حمله ما را قطع کرد که شاید گل می شد. خب وقتی تیم 0-2 عقب است و خوب بازی می نماید، آدم عصبانی می گردد. به هر حال در آن لحظه فشار زیادی روی سرمربی است، اما باز هم بابت اتفاقی که افتاد متاسفم.

سرمربی پیکان در مورد عملکرد پرسپولیس در این ملاقات گفت: در این بازی پرسپولیس را در حد و اندازه های یک تیم قهرمان ندیدم. شاید دلیلش این بوده که مسابقات 4 ماه تعطیل شد. به هر حال پرسپولیس برنده شد و گاهی اوقات یک قهرمان نمی خواهد زیبا بازی کند و فقط می خواهد ببرد که این اتفاق هم افتاد و به آن ها تبریک می گویم.

او درباره حضور اسکوچیچ در استادیوم و تماشای بازی پرسپولیس و پیکان گفت: دست اسکوچیچ درد نکند که به ایران بازگشت و بازی های ما را می بیند. امیدوارم با یاری تمام فوتبالی ها در مقدماتی جام جهانی، تیم ملی قدرتمندی داشته باشیم و با کسب امتیازات لازم به جام جهانی برسیم.

ویسی در واکنش به این که بازیکنان تیمش از نظر فنی کم آورده بودند گفت: از نظر بدنی ما برتر از حریف بودیم. اگر دیده باشید پرسپولیسی ها روی زمین نشسته بودند، اما بازیکنان ما سرپا بودند. مهم رفتار ما بود که در نیمه دوم 28 دقیقه حمله کردیم، اما دقیقه بیست و نهم گل خوردیم. شما ببینید که آن ها چگونه از تک موقعیتی که داشتند استفاده کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 50

به "ویسی: پرسپولیس در حد و اندازه یک قهرمان نبود، نتیجه مساوی عادلانه تر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: پرسپولیس در حد و اندازه یک قهرمان نبود، نتیجه مساوی عادلانه تر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید