تماس شبانه و کوتاه درویش با بیرانوند ، تکلیف گلر پرسپولیس معین شد!

به گزارش کیوسک خبری آشنا، بیرانوند که البته در یک هفته اخیر بابت مطالبات عقب افتاده اش دوبار به باشگاه پرسپولیس نوتیس داده شب گذشته با رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان صحبت کرد.

تماس شبانه و کوتاه درویش با بیرانوند ، تکلیف گلر پرسپولیس معین شد!

به گزارشخبرنگاران علیرضا بیرانوند در همان ابتدای بازی ایران و ازبکستان به شدت از ناحیه فک مصدوم و از بازی خارج شد. این بازیکن که با صورت باندژ شده وارد ایران شد این روزها خیلی راحت نمی تواند صحبت کند و در این چند روز هم صحبت از دوری 8 هفته ای این بازیکن بود. بعلاوه در خبرها آمده بود که او شنبه فک خود را به تیغ جراحی می سپارد اما آخرین پیگیری ها در خصوص شرایط دروازه بان ملی پوش پرسپولیس این است که او نیازی به جراحی ندارد و با گذاشتن سیم درمان او انجام می گردد.

بیرانوند که البته در یک هفته اخیر بابت مطالبات عقب افتاده اش دوبار به باشگاه پرسپولیس نوتیس داده شب گذشته با رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان صحبت کرد. وی چند روز قبل در پی جلسه مدیر برنامه هایش با مدیرعامل باشگاه از دست درویش ناراحت شده بود اما درویش شب گذشته در تماسی با گلر تیمش جویای حال او شد. این مکالمه البته کوتاه بود اما حداقل باعث شد تا سوءتفاهم های اخیر بین آنها رفع گردد.

ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس در پی این است تا در روزهای آینده مطالبات این بازیکن پرداخت گردد و او در پرسپولیس بماند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 تیر 1402 بروزرسانی: 2 تیر 1402 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1207

به "تماس شبانه و کوتاه درویش با بیرانوند ، تکلیف گلر پرسپولیس معین شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس شبانه و کوتاه درویش با بیرانوند ، تکلیف گلر پرسپولیس معین شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید