فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی استقلال برابر الهلال؟

به گزارش کیوسک خبری آشنا، خبرنگاران: فرشید اسماعیلی هافبک فصل پیش استقلال با اتمام قراردادش در لیست خروجی های باشگاهی استقلال گرفت. برخلاف تصور اولیه، فرهاد مجیدی به مدیریت باشگاه اعلام نموده بود به این بازیکن برای فصل آینده نیازی ندارد.

فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی استقلال برابر الهلال؟

به گزارش خبرنگاران، بعد از اعلام فرهاد مجیدی، مدیرعامل استقلال هم از این گفت که فرشید در لیست مازاد استقلال قرار گرفته و ناماعیلی هم با حمله به مدیریت باشگاه از این گفت که قراردادش با باشگاه تمام شده وگرنه لیست مازادی در کار نیست.

در کش و قوسی عجیب، اما فرهاد مجیدی چند روز پیش به صورت رسمی اظهار داشت به فرشید ناماعیلی مجددا احتیاج دارد. او تاکید نمود در بازه زمانی کوتاهی فرشید از لیست مربیان استقلال کنار رفته، ولی همزمان درخواست کرد قراردادش تمدید شود تا به زودی به تمرینات اضافه شود. صحبت های فرهاد مجیدی در کنار عدم پیوستن فرشید ناماعیلی به تیمی دیگر این شایعه را به راه انداخته است که او به زودی به استقلال برمی شود. این موضوع تا به حدی جدی است که نام شده این بازیکن در ترکیب اصلی استقلال برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد. مشکل، اما اینجاست که نام فرشید ناماعیلی هنوز به لیست آسیایی استقلال اضافه نشده است. در واقع تا زمانی که قرارداد او تمدید نشود و کد تمدید قراردادش در کنار نام این بازیکن به AFC ارسال نشود او شانس بازی کردن در ترکیب استقلال را ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 729

به "فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی استقلال برابر الهلال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی استقلال برابر الهلال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید