امروز 10 جاده مسدود داریم ، بارش برف و باران در جاده های 21 استان

به گزارش کیوسک خبری آشنا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بارش باران و مه گرفتگی در همه جاده های تهران-شمال، گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و محدوده گرمدره و ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع داریم.

امروز 10 جاده مسدود داریم ، بارش برف و باران در جاده های 21 استان

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام نمود: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و محور شهریار-تهران

مسئول سالن علیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در راستا رفت و برگشت تردد روان است.

وی گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و محدوده گرمدره و ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع داریم.

برف و باران در جاده های 21 استان

محرابی نیا با بیان اینکه محور چالوس دارای بارش پراکنده برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، است، گفت: در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت نیز بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های البرز، اصفهان، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، لرستان، قزوین، قم، مرکزی، مازندران و همدان و بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، بوشهر، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گیلان، گلستان، فارس، تهران و یزد خبر داد.

وی از راننده های جاده های کوهستانی و برفگیر خواست، حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و پیش از رسیدن به جاده های برفی زنجیرچرخ را نصب کنند .

امروز 10 جاده مسدود داریم

محرابی نیا با بیان اینکه در حال حاضر جاده فرعی شمشک-دیزین، محور خرم آباد-پلدختر و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است، اضافه کرد: همچنین جاده شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران و محور سروآباد-پاوه و جاده پونل - خلخال، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: نبود ایمنی کافی برای تردد خودرو دلیل انسداد جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود نیز است.

کاهش 10.4 درصدی ترافیک راه ها

وی اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل ا از 2283 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 10.4 درصد کاهش نشان می دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 99 هزار و 634 تردد، آزادراه تهران-کرج با 88 هزار و 748 تردد و آزادراه کرج-قزوین با 85 هزار و 98 تردد ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 332

به "امروز 10 جاده مسدود داریم ، بارش برف و باران در جاده های 21 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز 10 جاده مسدود داریم ، بارش برف و باران در جاده های 21 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید