اپلیکیشن شهر پی باری را از دوش بانک مرکزی بر می دارد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، تهران (پانا) - به گفته معاون بانک مرکزی طراحی اپلیکیشن شهر پی توسط شهرداری باری را از دوش بانک مرکزی برمی دارد و این کار مقدمه خوبی در این راستا است.

اپلیکیشن شهر پی باری را از دوش بانک مرکزی بر می دارد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

مهران محرمیان در مراسم آیین رونمایی از سامانه یکپارچه خدمات پرداخت شهری با اشاره به اپلیکیشن پلت فرم شهر پی، گفت: جای خوشحالی دارد که شهرداری تهران همکاری لازم را انجام می دهد و این اپلیکیشن را با طرح خوبی که ارائه شده، ساخته است. امروز شاهدیم که خیلی از کیف پول های فعال با این آپ همکاری می نمایند.

وی اضافه کرد: در بعضی کشورها اجازه رقابتی بودن فضا داده می گردد که البته ما هم این اعتقاد را داریم اما در بعضی حوزه ها آزاد گذاشتن فضا را به صلاح نمی دانیم به همین دلیل تنظیم گری در این زمینه اهمیت ویژه ای پیدا می نماید.

محرمیان با اشاره به اپلیکیشن پرداخت در تاکسی ها گفت: خوشحالیم که دوستان در شهرداری این پلت فرم یک پارچه را به وجود آورده اند تا افرادی که در تاکسی ها از پرداخت خرد استفاده می نمایند با نصب یک بارکد در داخل تاکسی بتوانند پرداخت نمایند.

او در ادامه گفت: نکته مهم در این زمینه این است که در بانک مرکزی کوشش کردیم تعامل پذیری در این حوزه برقرار باشد و این فرایند را ادامه خواهیم داد. کاری که در شهرداری انجام می گردد باری را از دوش بانک مرکزی برمی دارد و این کار مقدمه خوبی در این راستا است و پس از آن جلسه فنی را با حوزه فناوری در شهرداری خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 318

به "اپلیکیشن شهر پی باری را از دوش بانک مرکزی بر می دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن شهر پی باری را از دوش بانک مرکزی بر می دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید