این 24 ایده مجذوب کننده دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 ترند می شوند

به گزارش کیوسک خبری آشنا، ترند ها و مد ها تغییر می نمایند، اما بعضی از طرح های نوآورانه برای مدتی، اگر نه برای همواره، باقی می مانند. علاوه بر این، در میان بهترین ترند های طراحی داخلی سال 2023، سبک های جاودانه ای هستند که در هر محیطی کار می شوند.

این 24 ایده مجذوب کننده دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 ترند می شوند

ترند های آشپزخانه در سال 2023 بسیار خلاقانه و چشمگیر هستند. مجموع ایده هایی که می توانند، ظاهر آشپزخانه شما را به بهترین های روز نزدیک نمایند. در اینجا به آنالیز ایده هایی برای آشپزخانه که در سال 2023 ترند می شوند می پردازیم.

ترند ها و مد ها تغییر می نمایند، اما بعضی از طرح های نوآورانه برای مدتی، اگر نه برای همواره، باقی می مانند. علاوه بر این، در میان بهترین ترند های طراحی داخلی سال 2023، سبک های جاودانه ای هستند که در هر محیطی کار می شوند.

1. بگذار نور وجود داشته باشد

همه ترند های آشپزخانه در سال 2023 به سمت فضا های روشن تر حرکت می نمایند. بنابراین، طراحی یا ظاهر نهایی هر چه باشد، اتاق پر از نور خورشید خواهد بود.

2. به هود آشپزخانه فکر کنید

چه مینیمالیست و چه سنتی، هود اجاق گاز به چشم می آید. ایده های بازسازی آشپزخانه برای سال 2023 نیز به سبک های مینیمال و یکپارچه گرایش دارند. هود ها بخصوص در طراحی های آشپزخانه سنتی و آنلاین آینده نگر از دید خارج می شوند.

3. مرکزیت خانواده

فضا های راحت و دنج با صندلی های کافی برای خانواده در طراحی های مسکونی اولویت دارند. با این حال، تعادل راحتی و سبک برای فضا های خانواده پسند آینده حیاتی است. جزیره های آشپزخانه بهبودیافته با جایگاهی مخصوص برای تغذیه حیوانات خانگی ساخته شده اند.

4. استفاده از جزئیات کوچک لاکچری

انتخاب یک کمد با ظاهری لوکس و متفاوت که به فضای آشپزخانه اضافه گردد، تغییر چشمگیری ایجاد می نماید. مخصوصا که این کار برای افرادی که مستاجر هستند همواره کارایی دارد.

5. طراحی اکوسنتریک

انتظار می رود شاهد افزایش در طراحی سبز ارگانیک و سازگار با محیط زیست باشیم. پلاستیک، مگر قابل بازیافت حذف می گردد و مواد طبیعی با منابع پایدار به کار می روند.

آشپزخانه تاثیر معین نماینده ای بر خرید خانه دارد. در واقع، خریداران بالقوه اگر از آشپزخانه خوششان نیاید، ممکن است خانه ای هرچند مناسب را نخرند. تغییر در آشپزخانه، علاوه بر افزایش ارزش ملک، یک فضای داخلی به روز شده نیز در طول استفاده روزانه برای لذت بردن در اختیار شما می گذارد.

6. تنوع متریال

آشپزخانه های دو رنگ محبوبیت دارند، اما بیشتر، کنتراست آنهاست که مجذوب کنندهشان می نماید. آشپزخانه ها در سال 2023 بیشتر ترکیبی از چوب، سنگ و سرامیک در کنار متریال نو خواهند بود.

7. آشپزخانه های کم جا

در سال 2023، آشپزخانه ها از فضای داخلی فشرده نهایت استفاده را می برد. کلانشهر های پرجمعیت همواره به طراحی هایی که فضای کمی بگیرد احتیاج دارند. این بدان معناست که یک اتاق می تواند بیش از یک عملکرد داشته باشد. یک کرکره چوبی، مانند اتاق بالا، می تواند یک تخت را در روز بپوشاند و در شب روی آشپزخانه بچرخد.

8. زنده کردن گذشته

از آنچه که دارید نهایت استفاده را کنید. بازسازی لزوما به معنای تغییر همه چیز نیست. بعضی از سبک های قدیمی، دوباره ترند می شوند و می توانید به سادگی بعضی جزئیات را مدرن کنید.

9. از آشپزخانه از پیش ساخته شده بهره ببرید

در سال 2023 خرید آشپزخانه نمایشگاهی امکان پذیر می گردد. شما می توانید یک آشپزخانه کامل را بخرید که بر اساس مد روز باشد. به این ترتیب، هزینه ها را پایین نگه می دارید. این یک گزینه خوب از نظر مالی و سازگار با محیط زیست است.

سطوح مختلف، برای محیط آشپزخانه ضروری هستند. کانتر ها از سنگ های طبیعی، مرمر، چوب و فلزات متفاوت ساخته می شوند. بسیاری از این گزینه ها در کنار ترند های برتر سخت افزار آشپزخانه در سال 2023 عالی به نظر می رسند.

10. کانتر با رگه های بزرگ

ترند های آشپزخانه در سال 2023، به سمت هویتی خاص سوق پیدا می نماید. اگر رنگ کابینت یا دیوار قابل تغییر نباشد، سطوح می توانند به فضای داخلی شخصیت ببخشند. به نظر می رسد دنیای طراحی به سمت طرح های خنثی و آرامش بخش حرکت می نماید، اما یک کانتر با رگه های بزرگ می تواند همان چیزی باشد که فضای آشپزخانه شما به آن احتیاج دارد.

11. کف پوش

کف پوش، ظاهری منحصر به فرد به فضای داخلی می بخشد. کف پوش هایی در مقیاس بزرگ در دسترس هستند که می توانند دقیقاً ظاهری را که می خواهید به خود بگیرد.

12. استیل نو

کابینت های آشپزخانه از جنس استنلس استیل مینیمال و زیباست و بعضی از مجذوب کننده ترین ترند های سال 2023 را تشکیل می دهند. نه تنها پیشخوان، بلکه کل آشپزخانه است که می تواند یک پوشش تمام فلزی داشته باشد.

حتی کوچکترین بازسازی آشپزخانه می تواند از رنگ های سال 2023 بهره مند گردد. علاوه بر این، یک پوشش رنگی تازه می تواند احساس کامل داخلی را تغییر دهد. می تواند یک فضای آرام را به فضایی تبدیل کند که انرژی بخش باشد.

13. آشپزخانه مشکی مات

مشکی بیش از یک پایه متضاد عمیق یا سایه برجسته است. با تنوع پوشش ها و متریال ها در تیره ترین رنگ، می توانید یک فضای داخلی چند لایه تنها با استفاده از رنگ مشکی ایجاد کنید.

14. آشپزخانه سبز زیتونی

رنگ ملایم زیتونی جایگزینی لذت بخش برای دوستداران فضای داخلی خواهد بود که سبز خنثی تری را در خانه های خود ترجیح می دهند. سبز زیتونی به عنوان یکی از رنگ های خاکی آشپزخانه در سال 2023، به طیف گرم تر متمایل است و در عین حال به خوبی با سفید یا سیاه هماهنگ می گردد.

15. رنگ های گرم وانیلی

رنگ شیری یا رنگ های وانیلی تند طراحی را سیال می نماید. این رنگ ها مطمئناً به فضای داخلی درخششی با طراوت و در عین حال گرم می دهند. به علاوه، رنگ خنثی برای استفاده حداکثری از ترند های دیوار بین کابینت آشپزخانه در سال 2023 عالی است.

کار های پایانی مهم است. ایده های دکوراسیون آشپزخانه برای سال 2023 به گونه ای طراحی شده است که فضا را بدون غلبه بر ظاهر و احساس کلی، با سلیقه افزایش دهند.

16. آثار هنری

عناصر تزئینی معدود، اما جسورانه، مواد مخفی آشپزخانه های آینده هستند. به زودی انتظار داشته باشید که آثار هنری بزرگ یا مجسمه های برجسته در این فضا های داخلی ظاهر شوند. ترکیب هنر نه تنها با ایده های بازسازی آشپزخانه آسان است، بلکه با ترند های برتر رنگ کابینت در سال 2023 نیز به خوبی کار می نماید.

17. استفاده از چیز های عجیب و غریب و سرگرم نماینده

استفاده از چیز هایی خاص می تواند آشپزخانه شما را متفاوت کند. استفاده از المان های به شکل مجموعه ای از درختان بونسای شیک، مجسمه یک دایناسور اسباب بازی یا یک صخره بزرگ، اما زیبا. هر چیزی که لبخند را بر لبان شما بیاورد می تواند امتیاز آشپزخانه شما داشته باشد.

18. دیوار بین کابینت

طراحان در سال 2023 به استفاده از دیوار بین کابینت ها بازمی گردند. تمرکز آن ها بیشتر بر طرح هایی به سبک آرت دکو و بعلاوه کاغذ دیواری مقاوم در برابر حرارت و رطوبت است.

19. یک عنصر چشمگیر

فلزات باید به فضای داخلی گرما اضافه نمایند. مس، برنز و طلا از جمله موارد مورد علاقه برای تکمیل دکوراسیون در سال های آینده هستند. گلدان های براق، کاسه ها، سایه های روشن می توانند طراحی شما را مجذوب کننده نمایند.

بر کسی پوشیده نیست که نور عمیقاً بر ظاهر و احساس نمای بیرونی، تأثیر می گذارد. نور یک عنصر حیاتی است که می تواند تفاوت ایجاد کند. علاوه بر این، طراحی نور مناسب از آشپزخانه نهایت استفاده را می نماید.

20. نورپردازی نامتقارن

گرایش های روشنایی آشپزخانه راهگشای فضا های خیره نماینده در سال 2023 است. طرح های آویز نامتقارن ویژگی های مجذوب کنندهی را در فضای داخلی ایجاد می نماید.

21. ایده های نورپردازی نو

ایده های نوآورانه اشکال و فرم های نو و غیرمنتظره را به وجود می آورند. معنای این امر برای فضا های داخلی این است که ما می توانیم مقیاس و جزئیات نورپردازی، از چراغ های کف تا سقف و همه چیز را آنالیز کنیم. لوستر های خطی مینیمالیستی و آویز های بزرگ مطمئناً با ترند های شیک لوازم آشپزخانه 2023 نیز مطابقت دارند.

23. ترکیبی از ایده های مدرن با عناصر سنتی

در سال 2023، انتظار آویز های گرد با شِید های متنوعی شبیه کلاه های حصیری را داشته باشید. این روند های نورپردازی با احیای فضای داخلی به سبک کلبه مطابقت دارد.

24. تب حباب

نور های حبابی در سال های گذشته نیز مورد توجه بودند؛ بنابراین انتظار داشته باشید که حباب های معلق بیشتری در سال های آینده در آشپزخانه ها ببینید.

منبع:روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 10 دی 1401 بروزرسانی: 10 دی 1401 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1130

به "این 24 ایده مجذوب کننده دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 ترند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این 24 ایده مجذوب کننده دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 ترند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید