بولتون: ترامپ به قدری خطرناک است که نباید دوباره رئیس جمهور گردد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا، رئیس جمهور این کشور را خطرناک توصیف نموده و گفته که او نباید برای بار دوم به عنوان رئیس جمهور انتخاب گردد.

بولتون: ترامپ به قدری خطرناک است که نباید دوباره رئیس جمهور گردد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در مصاحبه ای تأکید نموده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فردی خطرناک است و نباید برای بار دوم به عنوان رئیس جمهور انتخاب گردد.

بولتون در مصاحبه با سی ان ان که پرسیده بود آیا فکر می نماید ترامپ خطری روشن برای آمریکا محسوب می گردد گفت: بله، این بهترین عبارت است. به نظرم او به قدری خطرناک است که نباید بار دوم به عنوان رئیس جمهور انتخاب گردد.

بولتون علاوه بر این به سئوال مجری برنامه مبنی بر اینکه چرا ترامپ به جای حل معضل کرونا در آمریکا به دامن زدن به تفرقه های نژ ادی در این کشور روی آورده اینطور پاسخ داد: به نظرم اینطور نیست که او بخواهد به تفرقه های نژادی دامن بزند مسئله این است که به خیلی چیز ها توجه نمی نماید.

جان بولتون بر همین اساس گفت دلیل اینکه ترامپ در توئیترش پیامی نژاد پرستانه را توئیت و سپس آن را حذف نموده احتمالاً بی توجهی او بوده است. او گفت احتمالاْ ترامپ فقط به علامتی که روی خودرو مبنی بر حمایت از ترامپ وجود داشته توجه نموده و دیگر تلویحات آن ویدئو را در نظر نگرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 29

به "بولتون: ترامپ به قدری خطرناک است که نباید دوباره رئیس جمهور گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون: ترامپ به قدری خطرناک است که نباید دوباره رئیس جمهور گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید