جزییات فوت دختر 23 ساله اهوازی در حین جراحی زیبایی

به گزارش کیوسک خبری آشنا، رییس بیمارستان میلاد اهواز جزییات فوت یک دختر 23 ساله اهوازی حین جراحی زیبایی در این بیمارستان را تشریح کرد.

جزییات فوت دختر 23 ساله اهوازی در حین جراحی زیبایی

به گزارش ایرنا، دکتر عبدالحکیم آباریان بیان نمود: عمل زیبایی این زن جوان چهارشنبه از ساعت 15 آغاز شد و ساعت 19 کارکرد قلب و تنفس وی مختل شد.

وی اضافه کرد: تیم پزشکی اقدامات لازم از جمله اکوی قلب را انجام دادند، اما آمبولی راه خروجی بطن را مسدود کرد و ساعت 21 فوت او اعلام شد.

آباریان با اشاره به بررسی تیم پزشکی در نشست صبح روز پنجشنبه با حضور اعضای تیم پزشکی این عمل جراحی بیان نمود: گزارش عمل در اختیار معاونت درمان قرار گرفت، اما هنوز عامل موثر در فوت این دختر جوان معین نشده است.

رییس بیمارستان میلاد اهواز گفت: کالبد شکافی از طریق پزشک قانونی انجام شد و نتیجه در روز های آینده اعلام می شود.

وی با بیان اینکه کادر بیمارستان در جریان این اتفاق را کاملا حرفه ای عنوان کرد و گفت: در صورت وجود قصور انسانی تمام پرونده با نظر معاونت درمان شفاف سازی خواهد شد و بدون هیچ گذشتی هرگونه خطایی اعلام و برخورد لازم صورت می گرد.

بر اساس این گزارش در سال 1400 نیز یک دختر جوان اهوازی در حین عمل جراحی زیبایی جان خود را از دست داد.

بیمارستان میلاد اهواز با داشتن بیش از 100 تخت بستری فعال شامل تخت های بستری ویژه، CCU، ICU، NICU اتاق های عمل فعال، زایشگاه، جراحی داخلی، اورژانس، درمانگاه های عمومی تخصصی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، کلینیک قلب و عروق، آندوسکپی، همچنین حضور متخصصین گوش، حلق و بینی، داخلی، جراحی مغز و اعصاب، اطفال، زنان و زایمان، شنوایی سنجی، غربالگری پس از تولد نوزادان، ارولوژی، چشم پزشکی، کلینیک اورژانس مامایی، ترویج زایمان طبیعی، صدور گواهی ولادت در بیمارستان به بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمت رسانی می نماید.

علاوه برای سایر مراکز طرف قرارداد از جمله بانک ها و سازمان و ارگان های دولتی و البته سایر اقشار جامعه که فاقد هیچگونه پوشش درمانی نبوده اند با نرخ عمومی غیر دولتی، که از سایر بیمارستان ها بسیار کمتر است و البته خدماتی در سطح بیمارستان های درجه یک ارائه می نماید و البته برای سایر اتباع خارجی نیز اینگونه خدمات ارائه خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1168

به "جزییات فوت دختر 23 ساله اهوازی در حین جراحی زیبایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات فوت دختر 23 ساله اهوازی در حین جراحی زیبایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید