واکنش باشگاه پرسپولیس به صحبت های فرهاد مجیدی در مورد وزیر جوان

به گزارش کیوسک خبری آشنا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در انتها دربی که با فزونی یک بر صفر سرخپوشان ایران همراه بود، آقای فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری، علیه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صحبت های تند، سخیف و توهین آمیزی به زبان آورد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به صحبت های فرهاد مجیدی در مورد وزیر جوان

آذری جهرمی یکی از هواداران پروپاقرص پرسپولیس محسوب می شود و نَفس رقابت ورزشی ایجاب می کند احترام متقابل بین تیم ها، مربیان، بازیکنان و هواداران حفظ شود. آقای فرهاد مجیدی به واسطه سال ها حضور در سطح اول فوتبال ایران، بدون تردید با مسائل اخلاقی آشناست و تعیین است که به صورت آگاهانه از مرزهای اخلاقی عبور و به هوادار پرسپولیس توهین کرده است.

این موضوع به صورت جدی توسط باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی مورد پیگیری قرار می گیرد زیرا این باشگاه هرگز هوادارانش را تنها نمی گذارد و بدون توجه به سِمت، عنوان، جایگاه اجتماعی و شغل هوادارانش، از همه آنها دفاع خواهد کرد.

همچنین از باشگاه محترم استقلال این انتظار می رود که ضمن برخورد جدی با سرمربی جوان این تیم، از خانواده بزرگ هواداران میلیونی پرسپولیس عذرخواهی کند. این کمترین توقع باشگاه و هواداران پرسپولیس است.

بدون تردید، بی اخلاقی در بیان نظرات و دیدگاه ها و همچنین توهین به افراد حقیقی و حقوقی، کار دشواری نیست، اما پایبندی به اخلاق، وظیفه همه افراد جامعه به خصوص چهره های سرشناس و محبوب نزد مردم است.

امیدواریم مدیران باشگاه استقلال با اتخاذ تصمیم و سیاستی اخلاق مدارانه و به دور از تعصب های رنگی، نسبت به رفتار ناپسند سرمربی خود در نشست خبری اقدام کنند تا این قبیل مسائل و توهین مربی یک تیم به هواداران تیم دیگر، به الگویی برای جامعه تبدیل نشود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 626

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به صحبت های فرهاد مجیدی در مورد وزیر جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به صحبت های فرهاد مجیدی در مورد وزیر جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید