پدرام شریفی: بازیگر با قرتی بازی و اینستاگرام ماندگار نمی گردد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، فرهیختگان/ پدرام شریفی بازیگر نقش پیمان در سریال هم گناه درباره نقشش در این سریال صحبت نموده است.

پدرام شریفی: بازیگر با قرتی بازی و اینستاگرام ماندگار نمی گردد

بخش هایی از این مصاحبه را مرور می کنیم.

چند قسمت از فیلمنامه ای که به دست شما رسید، آماده و فرق این نقش با نقش های دیگر شما چه بود؟

پیمان، کاراکتر مرموزی است و بازی کردن آن حسابگری می خواهد که چه عکس العملی را در چه جایی نشان دهید و چه اندازه ای بازی کنید، این عوامل در ایجاد نقش موثر است. برای من این بخش خیلی جذاب بود و است که این کاراکتر را نمی توان همین طوری جلو بروید و هر حسی آمد بازی کنید. باید سانتی متر به سانتی متر نقش را بفهمید که اینجا این کار را کردم، در قسمت فلان آن کار را می کنم که این بازخورد اتفاق بیفتد یا این قضاوت درباره این شخصیت انجام گردد. به این شکل که بعدا از این قصه استفاده کند چون این پیچیدگی در قصه هم وجود دارد. برای من این وجه پیمان جذاب بود.

از ابتدای کار آخر قصه را می دانستید که قبول کردید؟

بله.

جزء بازیگرانی هستید که هم حاشیه کمی دارد و هم توانایی زیادی دارد. تجربه نشان داده بازیگران اینچنینی متاسفانه بعد از مدتی به آنها توجه نمی گردد. کجا می خواهید بایستید که هم رسانه را داشته باشید و هم توانایی های شما آسیب نبیند؟

من با این نظر مخالف هستم چون همواره در زمان بازیگرانی ماندند و هستند و کار خود را نموده و پیشرفت کردند، من هم سعی می کنم این کار را انجام دهم. کار بهتری انجام دهم و نمایش خانگی باعث شده بیشتر مردم ببینند و من امیدوارم و مطمئن هستم از جهتی که طی می کنم.

قرار است به کجا بروید؟ چه اتفاقی قرار است در این جهت برای شما بیفتد؟

بازیگر بهتری شوم. در هر کاری بازیگر بهتری شوم.

تعریف بازیگر بهتر چیست؟

وقتی کاری را انجام می دهید اولین نفر خودتان می فهمید چه کاری کردید. یک سری آدم دارید که نظر آنها را قبول دارید، یک سری منتقد هستند. با اینها تکلیف شما تعیین می گردد. موقعی آدم ها سراغ حاشیه یا ماجرایی می فرایند که از خود مطمئن نیستند و احساس می نمایند باید روی موجی سوار شوم و کاری کنم که در این فضا بمانم. درحالی که به نسل گذشته همچون آقای شکیبایی، آقای پرستویی و آقای حسینی نگاه می کنم، آدم هایی که کار خود را کردند و بودند و هستند و خواهند بود. هیچ یک از اینها با قرتی بازی اتفاقی برای آنها نیفتاده است. اینها کسانی بودند که نه اینستاگرامی بوده و نه پروپاگاندای اینچنینی برایشان بوده است. به نظرم کار خوب برای فرد کار می آورد و ربطی به هیچ چیزی ندارد.

این دومین تجربه شما با آقای پرستویی بود؟

بله، بعد از بادیگارد دومین تجربه بود و سومین تجربه را با فیلم محسن قرایی دارم.

با آقای پرستویی کار کردن چطور است؟

درجه یک است.

از بازی در سریال سرباز پشیمان نیستید؟

خیلی فرصت نکردم کار را ببینم چون درگیر پیش فراوری کار محسن بودیم، ولی باید ببینم و بفهمم چطور بوده است

منبع: همگردی
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 63

به "پدرام شریفی: بازیگر با قرتی بازی و اینستاگرام ماندگار نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدرام شریفی: بازیگر با قرتی بازی و اینستاگرام ماندگار نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید