آغاز فعالیت سرویس وانت سنگین اسنپ در شیراز و مشهد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، اسنپ از فعال شدن سرویس وانت سنگین در شهرهای مشهد و شیراز خبر می دهد. پیش از این سرویس وانت سنگین در تهران فعال شده بود و حالا شما می توانید در شهرهای مشهد و شیراز هم از این خدمت برای بارهای پر وزن و حجیم خود استفاده کنید.

آغاز فعالیت سرویس وانت سنگین اسنپ در شیراز و مشهد

سرویس وانت سنگین همانند وانت سبک در سوپر اپلیکیشن اسنپ در قسمت وانت قرار گرفته است. برای جابجایی بارهای سنگین تا سقف 3800 کیلوگرم (مطابق با سقف مندرج در کارت ماشین وانت نیسان) می توانید با مراجعه به سوپر اپلیکیشن اسنپ و انتخاب گزینه وانت و سپس وانت سنگین از آن استفاده کنید. همچنین شما می توانید به طور همزمان چند درخواست وانت را در اپلیکیشن اسنپ ثبت کنید.

اسنپ به عنوان هدیه، تخفیفی برای اولین استفاده از سرویس وانت سنگین در نظر گرفته است. کاربران شهر مشهد با وارد کردن عبارت mashhadhv و کاربران شهر شیراز با وارد کردن عبارت shirazhv در اولین درخواست وانت سنگین مبلغ 30هزار تومان تخفیف دریافت می کنند. این کد تا تاریخ 3 آبان معتبر است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، به زودی سرویس وانت سنگین در دیگر شهرهای ایران در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین در حال حاضر سرویس وانت سبک در شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز و قم فعال است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 194

به "آغاز فعالیت سرویس وانت سنگین اسنپ در شیراز و مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فعالیت سرویس وانت سنگین اسنپ در شیراز و مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید