آیا محدودیت های کرونایی سفرهای بین شهری و شبانه همچنان اجرا می گردد؟

به گزارش کیوسک خبری آشنا، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس هدایت و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آخرین شرایط محدودیت ها و ممنوعیت های سفرهای بین شهری و ترددهای شبانه را تشریح کرد.

آیا محدودیت های کرونایی سفرهای بین شهری و شبانه همچنان اجرا می گردد؟

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ احمد شیرانی در مصاحبه با ایسنا درباره اینکه آیا همچنان محدودیت سفرهای برون شهری به دلیل شیوع کرونا برقرار است یا خیر گفت: این محدودیت ها مصوبه و ابلاغیه ای است که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به پلیس راهور شده و اجرای آن همچنان ادامه دارد. بر اساس این مصوبه ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای شرایط قرمز یا خروج پلاک های بومی از شهرهای دارای شرایط قرمز یک میلیون تومان جریمه درپی خواهد داشت.

وی اضافه نمود: در خصوص شهرهای نارنجی نیز ورود پلاک های غیربومی به این شهرها و نیز خروج پلاک های بومی از آنها مشمول جریمه نیم میلیون تومانی خواهد شد لذا شهروندان و رانندگان باید بدانند که این محدودیت همچنان پا برجاست.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره طرح منع تردد شبانه نیز گفت: این طرح فارغ از رنگ بندی شهرها و در تمام شهرهای کشور اجرا می گردد و بر اساس آن خودروهای فاقد مجوزی که حد فاصل ساعات 22 تا 3 بامداد اقدام به تردد در معابر نمایند جریمه خواهند شد و مبلغ آن نیز 200 هزار تومان خواهد بود.

شیرانی با تاکید بر اینکه پلیس مصوبات ستادملی مقابله با کرونا را اجرا می نماید، گفت: همانطور که پیش از این ریاست محترم پلیس راهور ناجا نیز اشاره کردند، هدف پلیس و ستادملی مقابله با کرونا از اجرای این محدودیت ها جریمه نیست، بلکه بازدارندگی آن مطرح است. از این رو درخواست از شهروندان این است که برای قطع زنجیره شیوع کرونا از انجام سفرهای غیرضرور خودداری نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 606

به "آیا محدودیت های کرونایی سفرهای بین شهری و شبانه همچنان اجرا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا محدودیت های کرونایی سفرهای بین شهری و شبانه همچنان اجرا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید