بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل ، نقش مبینا چه بود؟

به گزارش کیوسک خبری آشنا، 2 پسر جوان در شرق تهران با هم درگیر شدند که سناریوی مرگبار را در برابر چشمان دختر نوجوان رقم زدند.

بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل ، نقش مبینا چه بود؟

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، درگیری خیابانی 2 جوان در شرق تهران با مرگ یکی از آن ها پایان گرفت و قاتل که زخمی شده است برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

ساعت 2:10 دقیقه چهارشنبه نخستین روز بهمن امسال بود که ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس در جریان درگیری خونین 2 جوان در خیابان بعثت قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل درگیری با 2 جوان که غرق خون روی زمین افتاده بودند روبرو شدند و امدادگران اورژانس مرگ یکی از جوان ها که پسر 22 ساله ای را تایید کرد.

قتل در درگیری خیابانی

همین کافی بود تا بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 22 دادسرای امور جنایی تهران دستور دهد تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه و شناسایی عامل این جنایت خیابانی وارد عمل شوند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات میدانی پی بردند که عامل این جنایت جوان 21 ساله ای است که از ناحیه پهلو هدف ضربه چاقو قرار گرفته و در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار گرفته است.

تیم جنایی تهران با توجه به اینکه عامل جنایت قادر به صحبت و در بخش مراقبت های ویژه قرار گرفته است تحقیقات میدانی را در دستور کار خود قرار دادند که شاهدان ماجرا عنوان کردند که مقتول بعضی اوقات در پارک مصرف مواد مخدر می کند و یکی از دوستانش نیز از سارقان زورگیر است که او را بار ها در پارک کنار مقتول مشاهده کرده اند.

در ادامه کارآگاهان به سراغ خانواده مقتول رفتند که خانواده این جوان عنوان داشتند که 5 فرزند دارند و پسرشان در یک باربری مشغول به کار است و صبح به محل کارش رفت و دیگر از او اطلاعی نداشتیم که پلیس با ما تماس گرفت و از کشته شدن پسرمان خبر داد.

بازداشت دختر نوجوان در درگیری مرگبار

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که دختر 16 ساله ای به نام مبینا ماجرای درگیری خونین را به پلیس و امدادگران اورژانس گزارش کرده است که ماموران برای تحقیق به سراغ مبینا رفتند.

مبینا در بازپرسی های پلیسی گفت: 6 ماه قبل با محسن در اینستاگرام آشنا شدم، محسن سرباز است و روز حادثه با هم در پارک بودیم که مقتول به سراغمان آمد و برای ما ایجاد مزاحمت کرد که محسن از من خواست از پارک خارج شویم که در راستا بودیم که بار دیگر مقتول به سراغمان آمد و باز برای ما ایجاد مزاحمت کرد و با محسن درگیر شد.

وی افزود: قربانی جنایت با محسن درگیر شد و یک چاقو از جیبش بیرون کشید و ضربه ای به پهلوی محسن زد، در ادامه محسن در حالیکه خونریزی داشت سعی می کرد چاقو را از دست پسر جوان بگیرد که ناگهان چاقو به پهلو مقتول خورد و هر دو غرق خون روی زمین افتادند.

دختر 16 ساله ادامه داد: محسن و پسر مزاحم غرق خون روی زمین افتاده بودند، ترسیده بودم و با اورژانس تماس گرفتم که وقتی امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند مرگ پسر جوان را اعلام کردند و محسن نیز برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا محسن پس از درمان تحت بازپرسی قرار گیرد و جسد مقتول نیز برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 395

به "بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل ، نقش مبینا چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل ، نقش مبینا چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید