بایدن در کاخ سفید اعصاب ندارد!

به گزارش کیوسک خبری آشنا، ایسنا نوشت: یک پایگاه خبری به نقل از همکاران جو بایدن در کاخ سفید گزارش داد که او هنگام صحبت با نیروهایش لحن تندی داشته و بر سرشان فریاد می زند؛ تا جایی که افراد از تنها شدن با او می ترسند!

بایدن در کاخ سفید اعصاب ندارد!

پایگاه خبری آکسیوس گزارش داد که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در انظار عمومی با زمزمه منظورش را به کارمندانش منتقل می نماید، اما در خلوت، ماجرا شکل دیگری به خود می گیرد و بایدن آن کارِ دیگر می نماید!

به گزارش آکسیوس، بسیاری از کارکنان کاخ سفید از ترس تنها شدن با او، همیشه سعی دارند در دیدار هایشان یک همراه با خود ببرند تا او را سپر بلای خود نمایند!

همکاران سابق و فعلی بایدن در کاخ سفید می گویند که لعنتِ خدا و گم شو بیرون از دهان بایدن نمی افتد و از دیگر جملات پرتکرار او می توان به آخه اینم بلد نیستی!؟ و چرت وپرت تحویل من نده! اشاره نمود.

متخصصان بر این باورند که یکی از زمینه های پرخاشگری های ناگهانی در افراد مسن، زوال قدرت ادراک است. افراد مسن که رفته رفته حافظه خود و توان فهم مسائل ساده را از دست می دهند، به پرخاش های ناگهانی روی می آورند.

آکسیوس نوشته که این پرخاش های بایدن به روند شروع تمامی مکالمات در کاخ سفید بدل شده و برخی آن را نشانه احترام تلقی می نمایند! به گونه ای که اگر بایدن سر کارمندی داد نزند، یعنی برای او احترام قائل نیست!

بایدن و تیم روابط عمومی اش سعی دارند او در خارج از کاخ سفید با علاقه اش به بستنی و عینک خلبانی شناخته گردد، اما کارکنان کاخ سفید او را با فریادهایش می شناسند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 تیر 1402 بروزرسانی: 20 تیر 1402 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1213

به "بایدن در کاخ سفید اعصاب ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن در کاخ سفید اعصاب ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید