رسول پناه: میلیون ها طرفدار چشم به رای عادلانه AFC دارند، اظهارنظر تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج خوش نیامد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، معتقدیم این پرونده باید با رفتار توام با احترام و ادب دنبال گردد، زیرا صد درصد محق هستیم و انتظار صدور رای بی طرفانه و مبتنی بر قانون و مقررات، به نفع پرسپولیس را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم.

رسول پناه: میلیون ها طرفدار چشم به رای عادلانه AFC دارند، اظهارنظر تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج خوش نیامد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در پرونده باشگاه النصر محق هستیم و انتظار رای عادلانه از AFC داریم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه در خصوص شکایت اجرا شده از سوی باشگاه النصر عربستان و اقدام های اجرا شده در باشگاه پرسپولیس، گفت: تمامی اقدامات باشگاه پرسپولیس، در جذب بازیکنان جدید، کاملا قانونی بوده و مدارک و مستندات ما در این زمینه کامل است. کوچکترین تردیدی در عملکرد خودمان نداریم. تصمیم های باشگاه، همواره بر مبنای قانون و مقررات ابلاغی فیفا، کنفدراسیون و فدراسیون فوتبال ایران بوده است. حتی زمانی که تیم پرسپولیس با تمام بازیکنان خود در قطر حاضر شده بود، هنوز پنجره جابجایی باز بود.

وی ادامه داد: همچنین در رای فیفا، زمان ابلاغ آن به صراحت و وضوح تمام وجود دارد و شرایط، تشریح شده است. باشگاه در فرصت قانونی، اقدامات خود را انجام داد. ما حتی پس از اعتراض بی اساس باشگاه النصر عربستان مدارک و مستندات خود را به نایب رییس محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا، آقای تاج، ارائه دادیم که از نظر وی تمامی اقدامات باشگاه کاملا در محدوده قوانین و مقررات بوده است.

رییس هیات مدیره وسرپرست باشگاه پرسپولیس، اضافه نمود: متاسفانه اظهار نظر منصفانه و دقیق آقای تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج از کشور خوش نیامده و با واکنش های تند و توهین آمیز با آن برخورد کردند که در خصوص افراد داخل کشور، واقعا تاسف بار است و حتما باید پیگیری قضایی گردد. معتقدیم این پرونده باید با رفتار توام با احترام و ادب دنبال گردد، زیرا صد درصد محق هستیم و انتظار صدور رای بی طرفانه و مبتنی بر قانون و مقررات، به نفع پرسپولیس را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم.

رسول پناه در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: مجدد تاکید می کنم حفظ حرمت ها و توجه به اصول و مقررات ورزشی و پیگیری مجدانه بر مبنای حقایق، باید مدنظر باشد و پرسپولیس بی شک سرافراز از این پرونده، خارج می گردد. پرسپولیس، پرطرفدارترین تیم قاره کهن با میلیون ها عاشق در ایران و سراسر جهانست که حضورشان در هر میدانی شورآفرین و هیجان بخش است. نامی است که هیچ کس نمی تواند نادیده اش بگیرد. میلیون ها طرفدار در سراسر جهان، چشم به رای عادلانه و منصفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، مبنی بر حقانیت پرسپولیس دارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 195

به "رسول پناه: میلیون ها طرفدار چشم به رای عادلانه AFC دارند، اظهارنظر تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج خوش نیامد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: میلیون ها طرفدار چشم به رای عادلانه AFC دارند، اظهارنظر تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج خوش نیامد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید