صادقیانی: تیم ملی والیبال احتیاج به آرامش دارد، عبادی پور ستون اصلی دریافت تیم است

به گزارش کیوسک خبری آشنا، سرمربی تیم والیبال مریوان گفت: آزمون و خطایی که قرار بود در دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی والیبال اجرا گردد در واقع در لیگ ملت ها عملی شد.

صادقیانی: تیم ملی والیبال احتیاج به آرامش دارد، عبادی پور ستون اصلی دریافت تیم است

آرش صادقیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های 2021 گفت: اگر اهداف فدراسیون و آلکنو را مبنی بر اینکه هدف از حضور تیم ملی در لیگ ملت ها، آماده سازی تیم و یافتن ارنج اصلی تیم ملی بوده، صحبت کردن از عملکرد ملی پوشان، جایز نیست.

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان ادامه داد: تیم ملی احتیاج به فرصت دارد. بازیکنان با توجه به زمان کمی که در کنار یکدیگر بوده اند، تمرین کافی نداشتند و شاید هم آلکنو، نقطه اوج آمادگی بدنی آنها را در المپیک در نظر گرفته بود. آزمون و خطایی که قرار بود در دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی اجرا شود در واقع در لیگ ملت ها عملی شد.

صادقیانی گفت: آرامش باید در تیم ملی حاکم باشد تا در المپیک نتیجه بگیرد. تمام والیبال کشور، تحت تاثیر نتایج تیم ملی است و من پیش بینی می کنم که تیم ایران در المپیک، شرایط بهتری داشته باشد.

ملی پوش پیشین والیبال ایران در خصوص ضعف دریافت و توپگیری تیم ملی والیبال گفت: بازیکنانی که در پست دریافت کننده بازی کردند، سابقه بازی کنار هم را نداشتند. میلاد عبادی پور که سال هاست لژیونر است، آرمان صالحی در اولین حضورش، عملکرد خوبی داشت، محمدرضا حضرت پور در بیشتر دیدارها به میدان نرفت، صالحی هم در نخستین تجربه اش با پیراهن تیم ملی در حمله، خیلی خوب کار کرد اما این بازیکنان با هم هماهنگ نبودند و شناختی از بازی هم نداشتند. همین موضوع، باعث ایجاد استرس در تیم شده بود.

آرش صادقیانی درباره میلاد عبادی پور توضیح داد: میلاد، بازیکن شناخته شده تیم ملی ایران و ستون اصلی دریافت تیم است. در خصوص حفظ او در زمین بازی، زمانی که عملکرد نه چندان خوبی داشته، باید از سرمربی پرسید. شاید آلکنو می خواسته، میلاد را تحت فشار بگذارد و محک بزند. من در کنار میلاد بازی نموده ام و او را کاملا می شناسم. اطمینان دارم که میلاد با آمادگی کامل به میادین بازی می شود. انتقادها، فشار بر ملی پوشان را زیاد خواهد نمود ولی آنها در کوران مسابقات، پخته شده اند. نقش بازیکنان باتجربه تیم در چنین لحظاتی، مهم است چون روی جوان ها، تاثیر زیادی دارند. زمان زیادی تا المپیک بازی نمانده و تیم ملی، بیش از هر چیز احتیاج به حمایت و آرامش دارد.

سرمربی تیم والیبال مریوان در خصوص تیمش گفت: با پنج شش بازیکن از فصل قبل، تمدید نموده ایم و 4 بازیکن نو هم گرفته ایم. در فرصت به جامانده، چند بازیکن دیگر هم جذب خواهیم کرد. کوشش ما این است که تیم باانگیزه ای را راهی لیگ برتر کنیم. آغاز رسمی تمرینات ما از نیمه اول مرداد خواهد بود و چند بازی تدارکاتی هم در برنامه ما قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 693

به "صادقیانی: تیم ملی والیبال احتیاج به آرامش دارد، عبادی پور ستون اصلی دریافت تیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقیانی: تیم ملی والیبال احتیاج به آرامش دارد، عبادی پور ستون اصلی دریافت تیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید