طناز طباطبایی چه شوهری نمی خواهد ! ، خودش فاش کرد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، خبرنگاران : شرایط بسیار جالب طناز طباطبایی بازیگر زن محبوب سینما برای ازدواج و انتخاب همسر آینده اش را ببینید.

طناز طباطبایی چه شوهری نمی خواهد ! ، خودش فاش کرد

طناز طباطبایی سوپراستار کشورمان در یک مصاحبه نظرش را درباره ازدواج بیان نمود. طناز طباطبایی به تقدیر در ازدواج بسیار اعتقاد دارد. طناز طباطبایی مدعی شده است که در زندگی زناشویی مادیات برایش اهمیت ندارد. طناز طباطبایی از زندگی مشترک در پی خوشحالی و خوشبختی است. فیلم صحبت های طناز طباطبایی را مشاهده کنید.

طناز طباطبایی بازیگر بی حاشیه

طناز طباطبایی واقعا بازیگر بی حاشیه ای است. خیلی از بازیگران یک صدم معروفیت او را نداشتند با ایجاد حاشیه و جنجال سعی بر دیده شدن و جمع آوری فالوور کردند ولی طناز طباطبایی وارد این جهت نشده است و خیلی آرام زندگی هنری اش را سپری می کند و لذت می برد. جالب است بدانید که طناز طباطبایی بسیار اهل مطالعه است (کتاب های فلسفی که خیلی سخت هستند و خواندنشان کار هر کسی نیست) و بازیگر با سوادی است.

در انتظار ازدواج طناز طباطبایی

خیلی از دوستان طناز طباطبایی ازدواج کرده اند و بعضی از همکارانش حتی چند بار ازدواج کرده اند ولی او هنوز مجرد است. شاید یکی از جنجالی ترین اخباری که در جهانی سینمای ایران منتظر آن باشیم ازدواج طناز طباطبایی ست که اگر با یک بازیگر باشد قطعا پر حاشیه خواهد بود. طناز طباطبایی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. خانم طناز طباطبایی در 20 اردیبهشت 1362 در محله نیاوران تهران به جهان آمد. طناز طباطبایی بسیار اهل خانه و خانواده اسـت، مادرش را بسیار دوست دارد و بـه او شدیدا وابسته اسـت، تنها خواهر کوچک تر او لیلا نام دارد و بـه خواهرش خیلی علاقه مند اسـت، خواهر طناز طباطبایی در سینما هیچ فعالیتی ندارد، بلکه شغل اصلی او مترجمی زبان اسـت.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 791

به "طناز طباطبایی چه شوهری نمی خواهد ! ، خودش فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طناز طباطبایی چه شوهری نمی خواهد ! ، خودش فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید