فال روزانه یکشنبه 2 دی 1397

به گزارش کیوسک خبری آشنا، فال روزانه 2 دی 1397؛ روز جدیدی برای شما آغاز شده است. اگر می خواهید بدانید فال روزانه شما چیست و چه اتفاقاتی برای شما می افتد، پیش بینی های ماه تولد خود را بخوانید.

فال روزانه یکشنبه 2 دی 1397

فال روزانه یکشنبه 2 دی 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - عزیزی که دوم دی ماه چشم رو به این جهان باز کردی، تولدت مبارک! امسال بهتر است واقع بین تر باشید. اگر با منطق بیشتری به اطراف خود نگاه کنید، متوجه موقعیت های خواهید شد که پیروزیت را در جهت زندگی شما قرار می دهد. برای پیدا کردن این پیروزیت ها از مشورت دیگران نیز کمک بگیرید. به زودی در طی دو ماه آینده پیشنهادی مهم در انتظار شما خواهد بود. اسفند بهترین ماه سال برای شماست. این امکان دارد که در این ماه به پیروزیت چشمگیری برسید.

فروردین

امروز آنقدر حواس پرت شده اید که فقط و فقط می خواهید با عشق زندگی خود یک قرار دیدار بگذراید. اما کنترل احساسات شما بسیار سخت است. قوه خیال می تواند شما را به جا هایی ببرد که فکرش را هم نمی کنید. بگذارید جهانی خیال هر جا که می خواهد شما را ببرد. برای دوری از واقعیت ها جهانی خیال بهترین جایی است که می توانید به آن پناه ببرید. مرور کردن خاطرات قدیمی نیز یک راه خوب برای افزایش شادابی است.

اردیبهشت

این امکان دارد که امروز با یکی از اطرافیان خود درگیری لفظی داشته باشید. عجولانه عمل نکنید، کمی به رفتار های خود و او نگاه کنید و به خود بگویید اگر من جای او بودم چکار می کردم؟ شما می توانید حرف دل خود را به او بزنید. از طرف دیگر، بهتر است زیاد به این اتفاق فکر نکنید. می توانید با رفقای خود به یک پیک نیک کوتاه بروید و از انرژی طبیعت برای رفع استرس و عصبانیت کمک بگیرید.

خرداد

بهتر است به رفقای خود بیشتر اهمیت بدهید. چند وقتی است که از آن ها غافل شده اید. به حرف های آن ها گوش دهید و از این امتیاز برای تثبیت رابطه خود با آن ها کمک بگیرید. اگر یکی از رفقای شما پیش شما آمد، تنها با گفتن یا انجام دادن علایقی او را شاد می کند، با او رفتار نکنید. در زندگی پیش رو به دنبال تصمیم گیری درباره یک موضوع مهم هستید. در انتخاب راه درست برای زندگی خود بسیار مراقب باشید. از خانواده خود برای انتخاب بهترین گزینه مشورت بگیرید.

تیر

با یک دید منطقی با مسائل روبرو شوید، این منطق می تواند رمز پیروزیت شما باشد. امروز بهتر است به توصیه های دیگران گوش ندهید، و با عقل خود پیش بروید. اگر به مراسمی دعوت شدید که علاقه چندانی به حضور در آن را ندارید، توصیه می کنیم افکار منفی را کنار بگذارید، چراکه اتفاقات بسیار خوبی در انتظار شما خواهد بود.

مرداد

به شما یک پیشنهاد شده است، اما نباید خود را دست کم بگیرید. بهتر است اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و با روی باز پذیرای آن پیشنهاد باشید. استعداد شما بسیار زیاد است، پس اگر به دنبال پیروزیت در زندگی خود هستید، عقب نشینی نکنید. اتفاقات گذشته را فراموش کنید. روبروه و قبول همه مسائل و حقایق زندگی از شما یک انسان پخته می سازد.

شهریور

درگیری هایی با شریک زندگی تان داشته اید که موجب شده از او غافل شوید و به او اهمیت ندهید. اما این روال را ادامه ندهید و به او بیشتر اهمیت دهید. خیال پردازی کنید و به رویاهایتان اجازه دهید که تحقق پیدا کنند. بهتر است این بار به جای عقل برای رویاهایتان برنامه ریزی کنید و راه را برای دستیابی به آن ها هموار کنید. با اعتماد به خودتان به اهدافتان خواهید رسید.

مهر

سعی می کنید آسان ترین راه را برای رهایی از شرایط سختتان انتخاب کنید، اما باید بدانید که تنبلی و قبول نکردن مسئولیت به ضررتان خواهد بود. شاید الان به نفعتان باشد اما در آینده برایتان دردسر ساز خواهد شد. سخت کوشا باشید و برای اهدافتان تلاش کنید، مطمئن باشید که پیروز خواهید شد و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید. مدتی است که دوستی منتظر تماس شما است اما شما از او غافل شده اید. همین حالا با او تماس بگیرید ولی مانند گذشته با او رفتار نکنید و دلش را به دست آورید.

آبان

اخیرا رابطه عاطفی تان دچار تنش شده و آرامشتان مختل شده است. عشق و عاشقی آسان نیست اما نباید بگذارید که این موضوع تمام زندگی شما را تحت الشعاع قرار دهد. استرس را از خود دور کنید و بدانید که همیشه نمی توانید بر همه چیز تسلط داشته باشید. کمی صبوری لازم است تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

آذر

در حال حاضر این که پیرو تخیلتان باشید به نفعتان است. اگر مجرد هستید وارد یک رابطه عاشقانه شوید و کارهایی که دوست دارید انجام دهید. روی اهدافتان متمرکز باشید و دست از تلاش نکشید. دوستی قدیمی به صورت غیر منتظره به دیدار شما می آید که خبر های خوبی برایتان دارد. تا می توانید خوش بگذرانید و لذت ببرید.

دی

امروز خبری می شنوید که موجب جر و بحث و عصبانیت شما با شریک زندگیتان می شود. بهتر است قبل از هر رفتاری از صحت چیزی که شنیده اید مطمئن شوید. ممکن است سو تفاهمی پیش آمده باشد. از خودتان انعطاف نشان داده و موضوع را کش ندهید. به افراد اطرافتان بیشتر توجه کنید، آن ها به محبت و توجه شما نیاز دارند. اما در محیط کار رفتار بسیار صمیمی نداشته باشید، چراکه موجب سوء برداشت شده و عواقب خوبی نخواهد داشت.

بهمن

امروز در رابطه عاطفی خود دست به تغییری بزرگ می زنید که مدت هاست منتظر آن هستید. حال که رابطه ای پر از عشق دارید بهتر است قدم اول را بردارید. موانعی سر راهتان است که با کمی شجاعت و احتیاط می توانید آن ها را پشت سر بگذارید. در این راه از پیشنهادات افراد باتجربه غافل نشوید که کمک زیادی به شما خواهند کرد.

اسفند

اگرچه دوست دارید واقع بینانه به اطرافتان نگاه کنید اما خیال پردازی تان جلو این قضیه را می گیرد. اگر خیال پردازی می کنید مسئله ای ندارد، اما مراقب باشید که زیاده روی نکنید. با داشتن تعادل در زندگی تان به زودی پیروزیتی بزرگ کسب خواهید کرد که موجب به وجد آمدن همه همکاران و دوستانتان خواهد شد. پس با حفظ تعادل منتظر روزهای پر هیجان در آینده نزدیک باشید.

منبع: setare.com
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 429

به "فال روزانه یکشنبه 2 دی 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 2 دی 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید