مخالفت رئیس کل سازمان نظام پزشکی با استعفای علویان ، ابراز تاسف از حادثه پیش آمده ...

به گزارش کیوسک خبری آشنا، رئیس کل سازمان نظام پزشکی با استعفای دکتر علویان رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ مخالفت کرد.

مخالفت رئیس کل سازمان نظام پزشکی با استعفای علویان ، ابراز تاسف از حادثه پیش آمده ...

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی در واکنش به استعفای دکتر سید مؤید علویان رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در پی حوادث گردهمایی روز چهارشنبه گذشته جمعی از پزشکان مقابل سازمان نظام پزشکی، خطاب به وی نوشت: ضمن ابراز تاسف از حادثه پیش آمده برای شما که با دلسوزی و مجدانه پیگیر حل مسائل اعضای جامعه پزشکی بودید، استعفای شما را در شرایط فعلی که انسجام و همدلی، احتیاج مبرم ارکان مختلف سازمان نظام پزشکی کشور می باشد به صلاح نمی دانم و امیدوارم در این شرایط حساس در کنار همکاران به فعالیت خود ادامه دهید.

دکتر سید مؤید علویان چهارم آبان ماه با انتشار متنی خطاب به هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ از سمت خود کناره گیری نموده بود. او در متن استعفای خود آورده بود: به علت اینکه در حال حاضر امکان انجام تکالیف قانونی و محوّله خود را ندارم، ضمن استعفا از ریاست، از عضویت در هیات مدیره هم کنار می روم.

بعلاوه دکتر محمد رازی قائم مقام رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ نیز با انتشار نامه ای گلایه آمیز در فضای مجازی، از برخوردهای نامناسب با بعضی از اعضای جامعه پزشکی، استعفای خود را اعلام نموده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آبان 1401 بروزرسانی: 7 آبان 1401 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1104

به "مخالفت رئیس کل سازمان نظام پزشکی با استعفای علویان ، ابراز تاسف از حادثه پیش آمده ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت رئیس کل سازمان نظام پزشکی با استعفای علویان ، ابراز تاسف از حادثه پیش آمده ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید