مسابقه معارفی عطر سلام در ایام معصومیه برگزار می گردد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، خبرنگاران/قم مسابقه معارفی عطر سلام در سه بخش کودک، نوجوان و عمومی در پایگاه اینترنتی شبکه ملی خانواده فاطمی به نشانی Fatemi.amfm.ir برگزار می گردد.

مسابقه معارفی عطر سلام در ایام معصومیه برگزار می گردد

به همت اداره خانواده حرم حضرت معصومه (س) در ایام سالروز حضور حضرت معصومه (س) در قم مسابقه معارفی عطر سلام در سه بخش کودک، نوجوان و عمومی در بستر پایگاه اینترنتی شبکه ملی خانواده فاطمی برگزار می گردد.

در بخش کودک این مسابقه هر هفته یک ویدیو معارفی بارگذاری می گردد که شرکت نمایندگان 4 تا 11 سال باید با تماشای این ویدیو به سؤال مطرح شده در پایان پاسخ داده و با ثبت نام، نام خانوادگی، سن و شماره همراه در این مسابقه شرکت نمایند.

در بخش نوجوان نیز شرکت کندگان 11 تا 18 سال باید با ثبت مشخصات فردی و تلفن همراه خود 10 عکس نوشته معارفی پیرامون حضرت معصومه سلام الله علیها را مطالعه کرده و به سؤال مطرح شده در زیر هر عکس نوشت پاسخ دهند.

در بخش عمومی هم افراد 18 سال به بالا باید ضمن ثبت نام و ثبت تلفن همراه 9 عکس نوشته معارفی را مطالعه کرده و به سؤالات مطرح شده از هر عکس نوشت پاسخ دهند تا نامشان در فهرست قرعه کشی جوایز قرار بگیرد.

لازم به ذکر است هدایای این مسابقه شامل 17 پک متبرک فاطمی، 17 تابلو فرش متبرک فاطمی و 17 پک فرهنگی آموزشی می گردد و مهلت شرکت در این مسابقه تا 30 آبان خواهد بود.

این مسابقه از 12 آبان ماه شروع شده و طی سه روز ابتدایی بیش از 2 هزار نفر در سه بخش این مسابقه شرکت داشته اند و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند به شبکه ملی خانواده فاطمی در اینترنت به نشانی Fatemi.amfm.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 835

به "مسابقه معارفی عطر سلام در ایام معصومیه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه معارفی عطر سلام در ایام معصومیه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید