مقاله: برای بالکن و تراس در بازسازی از چه کفپوشی استفاده کنیم؟

به گزارش کیوسک خبری آشنا، سنگ های طبیعی یکی از بهترین انتخاب ها برای کفپوش بالکن به تعداد می آیند. البته اگر خانه ای ویلایی و مستقل داشته باشید می توانید از سنگ های طبیعی استفاده کنید، زیرا این نوع سنگ ها برای استفاده در خانه های آپارتمانی مناسب نیستند. به همین دلیل برای بالکن خانه های آپارتمانی می توانید از هر نوع کفپوش سنگی دیگر استفاده کرده و فضایی مناسب برای خود ایجاد کنید. امروزه کفپوش های سنگی بسیار پرکاربرد بوده و دارای چنان طرح و رنگ های متنوعی هستند که با هر سبک سلیقه هماهنگ می شوند.

مقاله: برای بالکن و تراس در بازسازی از چه کفپوشی استفاده کنیم؟

چوب پلاست به صفحاتی گفته می شود که از پلاستیک و ذرات چوب کوچک یا الیاف ساخته شده است. کامپوزیت چوب پلاستیک در مقایسه با تاریخچه بلند چوب طبیعی، محصولات نسبتاً جدیدی بحساب می آیند. کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب طبیعی دارد در کل می توان به خصوصیاتی از قبیل سازگاری با محیط زیست، وزن مخصوص بالا، ثبات ابعادی عالی، مقاومت در برابر سایش، مقامت در برابر ضربه، خاصیت آکوستیک، دوام طبیعی و … اشاره نمود.

در طراحی دکوراسیون بالکن ها و فرایند بازسازی آپارتمان، یکی از قسمت هایی که بسیار مهم است کف آن جاست. بالکن ها در معرض هوای آزاد قرار دارند و بایستی دارای کفپوشی باشند که در فصل های سرد و گرم سال مقاومت بالایی داشته باشد.

به صورت کلی چوب ها به دو دسته سوزنی برگ و پهن برگ تقسیم می گردند. معمولاً چوب های سوزنی برگ بعلت سبکی چوب و دانسیته کم آنها، برای محیط های کم رفت و آمد مثل اتاق خواب ها استفاده می شوند.پهن برگان بعلت دارا بودن مقاومت، استحکام و دانسیته بیشتر در تمام محیط های پر رفت و آمد مانند مغازه ها و رستوران ها استفاده می شوند. تایل های تولیدی از چوبهای سوزنی برگ از گونه های کاج روسی است.

منبع مقاله: برای بالکن و تراس در بازسازی از چه کفپوشی استفاده کنیم؟

انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 767

به "مقاله: برای بالکن و تراس در بازسازی از چه کفپوشی استفاده کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: برای بالکن و تراس در بازسازی از چه کفپوشی استفاده کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید