کشف 50 فقره سرقت

به گزارش کیوسک خبری آشنا، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی از دستگیری 3 سارق لوازم و محتویات داخل خودرو و کشف 50 فقره سرقت خبر داد.

کشف 50 فقره سرقت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی گفت: در پی افزایش سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو از خودرو های پارک شده در کنار خیابان در محدوده میدان رسالت و محله نارمک، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پایگاه چهارم پلیس آگاهی مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کارآگاهان در تحقیقات میدانی مشخصات ظاهری متهمان را بدست آوردند، شرح داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سارقان 2 مرد و یک زن می باشند که با همکاری یکدیگر سرقت ها را انجام می دهند.

رئیس پایگاه چهارم اضافه نمود: مشخصات ظاهری متهمان به کلانتری های سطح حوزه اعلام وگشت زنی های انتظامی افزایش یافت تا اینکه ماموران گشت کلانتری 127 نارمک ساعت 11 شب شانزدهم مهر ماه به مردی که در حال پرسه زدن در بین خودرو های پارک در جنب مجتمع تجاری رسالت بود، مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه در بازرسی بدنی از متهم یک دستگاه ضبط خودرو سرقتی کشف شد، مطرح نمود: ماموران کلانتری برای بررسی موضوع متهم را به کلانتری انتقال که در رصد های اطلاعاتی مشخص شد، متهم سابقه دار می باشد و مشخصات وی با سارقان تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس آگاهی مطابقت دارد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی شرح داد: متهم به نام سامان برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم قرار گرفت و در همان بازجوئی اولیه به 50 فقره سرقت لوازم و محتویات خودرو اعتراف کرد.

وی اضافه نمود: سامان در بازپرسی پلیسی گفت، سرقت ها را با همکاری دو تن از دوستانش بنام یزدان و سمیه انجام داده است که هیچگونه آدرس و مشخصات دیگری از همدستانش ندارد.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه مخفیگاه متهمان در محدوده مجیدیه شناسایی شد، اضافه نمود: با شناسایی مخفیگاه متهمان متواری با هماهنگی های قضائی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و پس از انتقال به پایگاه چهارم به همدستی با سامان اعتراف کردند.

سرهنگ مجیدی اضافه نمود: تا کنون 47 تن از مال باخته ها شناسایی شده اند و هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 269

به "کشف 50 فقره سرقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 50 فقره سرقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید