10 شخصیت انیمه که عجیب ترین عادت ها را دارند

به گزارش کیوسک خبری آشنا، انیمه ها بعضی وقت ها خیلی نامتعارف می شوند، و این شخصیت های این انیمه ها هستند که باعث بروز چنین چیزی می شوند. مساله فقط ظاهر غیرمعمول شخصیت ها نیست. صنعت انیمه، با این همه داستان و فیلم و سریال مختلف، فرصتی برای ظهور شخصیت هایی شده که رفتارها و عادت های کاملا عجیب و غریبی دارند و همین باعث شده کاملا متمایز باشند.

10 شخصیت انیمه که عجیب ترین عادت ها را دارند

عجیب بودن اصلا چیز بدی نیست. اصلا معمولی بودن چیزی است که دیگر خیلی جدی گرفته شده است، هرکس به روش خودش خاص و متمایز است. ولی بعضی از شخصیت های انیمه غلظت عجیب بودن شان دیگر خیلی بالا است. در این شخصیت ها همه چیز پیدا می شود. از تمایل ها و عادت های غیرمعمول گرفته تا وسواس های شگفت آور، هیچ محدودیتی نداریم و هرچیزی که فکر کنید، موجود است. به همین دلیل در این مطلب بد ندیدیم به سراغ 10 شخصیت انیمه ای بریم که اخلاق ها و عادت های عجیب و غریبی دارند. از این شخصیت ها در دنیای انیمه زیاد هستند، ولی این 10 مورد دیگر گل سرسبدشان هستند!

10. دکو و آن حرف های زیر لبی ترسناکش - آکادمی قهرمان من (My Hero Academia)

تا مدت ها، دکو تنها رویای قهرمان شدن را در سر داشت. متاسفانه، او در نوع خودش عجیب است، تنها قهرمان بازی های قهرمانان دیگر را نگاه می کند و رفتارها و کارهای عجیب شان را در دفترش ثبت می کند. تمام این مدت هم یافته هایشان را زیر لب بیان می کند. دکو هنوز این کار را تکرار می کند، حتی وقتی به نکته عجیبی از خودش پی می برد.

این که دکو تحلیل قهرمان کاری های خودش را زیر لب زمزمه می کند به خودی خود آن قدرها چیز بدی نیست (منصفانه بخواهیم نگاه کنیم، فقط کمی بلند بلند فکر می کند)، مشکل این است که بعضی وقت ها بیش از حد غرق آن می شود و خودش هم متوجه نمی شود در این حالت، چه ظاهر ترسناکی پیدا می کند.

9. جانگو که مرتب خودش را هیپنوتیزم می کند - وان پیس (One Piece)

جانگو که می توان آن را یکی از اولین ضدقهرمان های دزدان دریایی کلاه حصیری در نظر گرفت، عضو سابق دزدان دریایی کلاه سیاه بوده است و حال در خدمت نیروهای دریایی است. آونگی که او در میدان نبرد به کار می برد یک کارکرد دیگر هم دارد و مهم ترین توانایی او، یعنی هیپنوتیزم را در اختیارش قرار می دهد. با کمک هیپنوتیزم هم دشمنانش را به خواب فرو می برد و هم می تواند قدرت هم رزمانش را تقویت کند.

تنها مشکل این است که جانگو یک عادت بدی دارد و همیشه موقع هیپنوتیزم فراموش می کند چشمانش را ببندد، همین باعث می شود بیشتر وقت ها خودش هم هیپنوتیزم می شود و به خواب می رود! قطعا عادت خوبی برای حضور در میدان نبرد نیست.

8. گری و ناتوانی اش در لباس پوشیدن - فری تیل (Fairy Tail)

گری یکی از اعضای تیم ناتسو و جادوگر یخ انجمن فری تیل است. او همه چیز را از استادش اور را یاد گرفته است، در واقع هرچه می داند به خاطر استادش است. ولی این تمرین ها یک اثر جانبی داشته اند. گری بعضی وقت ها به صورت ناخودآگاه در میان مردم لباس هایش را درمی آورد.

این عادت همیشه باعث خجالت گری می شود، او حتی خودش هم متوجه نمی شود این کار را کرده است، مگر کسی به او بگوید. گری معمولا قبل از این کار به لباس زیر بکشد متوجه می شود، ولی گاهی وقت ها آن را هم درمی آورد!

7. دث دکید و قرینه های کاملش - روح خور (Soul Eater)

دث دکید تحت یک قانون طلایی زندگی می کند: قرینه کامل. از نظر کید، همه چیز باید کاملا قرینه باشد، از لباس هایش گرفته تا اسلحه ها و حتی عدد مورد علاقه اش. هرچیزی که تنها کمی غیرقرینه باشد، باعث عصبانیت و افسردگی و حتی بیماری او می شود.

این وسواس به قرینگی بعضی وقت ها حتی روی نحوه مبارزه او هم اثر می گذارد. اگر هدفی که با آن مشغول نبرد است قرینه کامل باشد، با آن نمی جنگد. اگر هم هدف قرینه نباشد، با ناراحتی رهایش می کند. نکته طعنه آمیز این است که کید با وجود اصرارش به این وسواس، به لطف طره های سفیدی که یک طرف موهایش قرار گرفته است، خودش اصلا قرینه نیست.

6. ماکو و صحبت های ناگهانی پرهیجانش - کیل لا کیل (Kill La Kill)

ماکو کلا همیشه پرانرژی و خوش بین است و در شرایط عادی هم شخصیت عجیبی دارد، ولی همین انرژی باعث دوست داشتنی شدن او شده است. ماکو عادت عجیب زیاد دارد: اشتهای بزرگی دارد، سر کلاس نمی تواند بیدار بماند، ولی عجیب ترین عادت ماکو بدون تردید آن صحبت های ناگهانی پرهیجان و به شکلی عجیب، انگیزه بخش اوست.

هرازچند گاهی، قبل، بعد یا هنگام یک نبرد بزرگ، ماکو یک حالت خاص به خود می گیرد و یک سخنرانی آتشین و سریع درباره شرایط موجود سر می دهد. این صحبت ها آن قدر پرهیجان و دیوانه وار هستند که مخاطبان ماکو بیشتر وقت ها اصلا نمی دانند او چه درباره چه چیزی دارد حرف می زند.

5. توگه و زبان برنجی اش - جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen)

مهارت توگه اینوماکی که ساحر جوجوتسو است، سخنان نفرینی است. تقریبا هر حرفی که می زند به نفرین های پرقدرتی تبدیل می شود که شنونده اش را نابود می کند. از آن جا که این قدرت توگه همیشه فعال است، او باید همیشه مراقب حرف هایش باشد و تا مبادا ناخواسته به مردم آسیبی بزند. برای این کار، توگه خودش را محدود کرده که همیشه فقط درباره غذای برنج و مواد تشکیل دهنده آن صحبت کند.

هر وقت توگه می خواهد صحبت عادی داشته باشد، متوجه می شویم که واژ هایش حول چیزهایی چون دانه و آبپز و این چیزها می چرخد. عجیب تر این است که با گذشت زمان، دوستانش کم وبیش متوجه دایره واژگان او شده اند و می فهمند او با این صحبت های برنجی اش، چه می خواهد بگوید.

4. دوپیو و تماس های تلفنی عجیبش - ماجراجویی عجیب و غریب جوجو (JoJos Bizarre Adventure)

منصفانه بخواهیم نگاه کنیم، در انیمه ماجراجویی عجیب وغریب جوجو شخصیت های غیرمعمول زیادی داریم که می توانند وارد این فهرست شوند، اصلا می شود برای این انیمه یک فهرست اختصاصی جدا درست کرد. اما حتی در چنین انیمه ای هم شخصیت وینگار دوپیو یکی از عجیب ترین عادت های ممکن را دارد. دوپیو رئیسی به نام دیاولو دارد و برای تماس گرفتن با او، از روش های عجیبی استفاده می کند.

هروقت دیاولو می خواهد با دوپیو صحبت کند، دوپیو صدای زنگ تلفن درمی آورد، تلفن را برمی دارد و جواب می دهد. این تلفن هرچیزی می تواند باشد، از بستنی گرفته تا قورباغه یا حتی یک سیگار مصرف شده. در طول این تماس ها، دوپیو هیچ درکی از گوشی تلفنی که به کار گرفته ندارد.

3. دازای و وسواس شدیدش نسبت به خودکشی - سگ های ولگرد بونگو (Bungo Stray Dogs)

قطعا خودکشی موضوع خنده داری نیست و بحثی نیست که بتوان خیلی راحت درباره اش صحبت کرد، ولی شخصیت دازای از انیمه سگ های ولگرد بونگو یک وسواس عجیب نسبت به این مساله دارد. دازای اگرچه در نگاه اول شاید این گونه به نظر نرسد، ولی مرتب به مرگ فکر می کند و این آرزوی وحشتناک را دارد که خودکشی کند. البته آن طور که خودش می گوید، دوست دارد یک خودکشی آرام داشته باشد و یک زن زیبا هم کنارش باشد. حتی آهنگی هم برای خودکشی اش ساخته است!

به خاطر چنین وسواسی، در طول سریال می بینیم که دازای روش های مختلف خودکشی را به کار می برد، هر روش از قبلی عجیب و غریب تر است، و هر دفعه هم شکست می خورد. جالب این است که در طول یکی از همین تلاش های خودکشی است که دازای اولین بار با آتسوشی آشنا می شود.

2. ریکا و سطح بالای چونیبیوئش - عشق، چونیبیو و توهم های دیگر (Love, Chunibyo & Other Delusions)

چونیبیو یا سندروم سال دوم مدرسه راهنمایی، زمانی اتفاق می افتد که شخص نوجوانی که دوست دارد آدم برجسته ای شود، اسیر توهم های بزرگی می شود، چنین شخصی معمولا تصور می کند قدرت های ویژه ای دارد. ریکا تاکاناشی یکی از بالاترین سطوح چونیبیو در تاریخ انیمه را دارد، او ادعا می کند ساحره است و زیر چشم بندش، قدرت چشم ستمگر را دارد.

ولی در واقعیت، او یک دختر معمولی است که صبح تا شب در رویاهایش زندگی می کند. همین رویاپردازی ها باعث می شوند او درگیر تراژدی های شخصی بشود. با این وجود، ریکا طوری زندگی می کند که گویی تمام این توهم ها واقعی هستند، تظاهر می کند درهای اتوماتیک با جادوی او باز می شوند، و نبردهای خیالی در ذهنش تجسم می کند.

1. ال و آن حالت نشستن عجیب و علاقه فراوانش به شیرینی - دفتر مرگ (Death Note)

ال یک کارآگاه بسیار مشهور در انیمه دفتر مرگ است که در پی دستگیری یک قاتل زنجیره ای به نام کیرا است. اعتبار و ظاهر ال طوری است که در نگاه اول تصور می کنیم یک کارآگاه جدی و نچسب است، ولی بعدا که رفتار و اخلاق نامتعارفش را می بینیم، متوجه می شویم که عجب موجود عجیب و غریبی است!

اگر تا حالا سریال را ندیده اید، بد نیست بدانید که ال معمولا به صورت چمباتمه روی صندلی می نشیند، معتقد است در حالت نشستن عادی قدرت استدلالش خوب عمل نمی کند. اگر هنوز قبول نکرده اید او شخصیت عجیبی است، این هم بدانید که ال علاقه شدیدی به انواع شیرینی ها دارد، تقریبا همیشه فقط غذاهای شیرینی مثل دسرها و میوه ها می خورد. سخت می شود یک کارآگاه مشهور با کلاس جهانی را با چنین عادت هایی تصور کرد.

منبع: CBR

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 817

به "10 شخصیت انیمه که عجیب ترین عادت ها را دارند" امتیاز دهید

4 کاربر به "10 شخصیت انیمه که عجیب ترین عادت ها را دارند" امتیاز داده اند | 3.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 شخصیت انیمه که عجیب ترین عادت ها را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید