افزایش مصرف سوخت سی. ان. جی در خراسان رضوی

به گزارش کیوسک خبری آشنا، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: نیمه نخست سال جاری، بیش از 300 میلیون مترمکعب سی. ان. جی در این منطقه مصرف شده که نشانگر رشد هشت درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال است.

افزایش مصرف سوخت سی. ان. جی در خراسان رضوی

علی اصغر اصغری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: در مدت مشابه پارسال 287 میلیون و 942 هزار و 653 مترمکعب سوخت سی. ان. جی در این منطقه به مصرف رسید.

او اضافه نمود: در مردادماه سال جاری با 12 درصد رشد بیشترین و در خرداد ماه سال جاری با سه درصد رشد کمترین افزایش مصرف نسبت به پارسال اتفاق افتاده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی ادامه داد: بعلاوه طی این مدت، 987 میلیون و 559 هزار لیتر بنزین در سطح منطقه مصرف شده است.

اصغری با اشاره به بازدید های دوره ای به عمل آمده به وسیله مسئولان منطقه و گروه های کارشناسی اعزامی با آنالیز نحوه عملکرد سوخت رسانی جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی خراسان رضوی اعلام کرد: کارکنان منطقه تمام سعی خود در روز های پایانی ماه صفر و شهریورماه صرف نظارت مطلوب بر سوخت رسانی بی وقفه و به هنگام به کاروان های انتقال دهنده شهروندان برای شرکت در مراسم بزرگ روز های پایانی ماه صفر کردند و هم اکنون نیز عرضه سوخت بدون وقفه و شبانه روزی در حال اجرا است.

خبرنگاران خراسان رضوی مشهد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مهر 1401 بروزرسانی: 13 مهر 1401 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 1093

به "افزایش مصرف سوخت سی. ان. جی در خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مصرف سوخت سی. ان. جی در خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید