بازنشستگان کمیته امداد، گنجینه های معنوی، علمی و تجربی این نهاد هستند

به گزارش کیوسک خبری آشنا، خبرنگاران/قم قائم مقام کمیته امداد استان قم بازنشستگان کمیته امداد را گنجینه های معنوی، علمی و تجربی این نهاد دانست و خواستار انتقال تجربیات آن ها به نسل جوان سازمان شد.

بازنشستگان کمیته امداد، گنجینه های معنوی، علمی و تجربی این نهاد هستند

به گزارش خبرنگاران،قائم مقام و تعدادی از مدیران کمیته امداد استان قم با مراجعه به منازل بازنشستگان این نهاد با آن ها دیدار کردند و ضمن قدردانی آن ها را تکریم کردند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، عباس جوشقانیان، قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه خدمت به نیازمندان از نعمت های بزرگ الهی است که نصیب ما امدادگران کمیته امداد شده است گفت: کارکنان بازنشسته این نهاد پیش از دیگران از این موهبت الهی بهره مند شده اند.

وی بازنشستگان کمیته امداد را گنجینه های معنوی، علمی و تجربی این نهاد دانست و شرح داد: اخلاص و روحیه جهادی این عزیزان از مهم ترین یادگارهای آن هاست که همه موظفیم این روحیه جهادی را به کارمندان نسل جوان منتقل کنیم.

در این دیدارها قائم مقام کمیته امداد استان قم با اهدای گل و شیرینی و کارت هدیه پنج میلیون ریالی به کارکنان بازنشسته این نهاد شرح داد: قدردانی از زحمات این نسل مخلص و پرکار کمیته امداد با مسائل مادی جبران نخواهد شد و امیدواریم خداوند برکات خود را با دعای ایتام و محرومان به آن ها و خانواده هایشان عطا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 702

به "بازنشستگان کمیته امداد، گنجینه های معنوی، علمی و تجربی این نهاد هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازنشستگان کمیته امداد، گنجینه های معنوی، علمی و تجربی این نهاد هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید