(تصاویر) کانادا در سوگ قتل فجیع 4 عضو یک خانواده مسلمان

به گزارش کیوسک خبری آشنا، مردم کانادا با قراردادن گل در جایگاه یادبود اعضای یک خانواده مسلمان به قتل رسیده در حمله تروریستی یاد آن ها را گرامی داشتند.

(تصاویر) کانادا در سوگ قتل فجیع 4 عضو یک خانواده مسلمان

به گزارش خبرنگاران، روز یکشنبه راننده کامیونی در کانادا عامدانه 4 عضو یک خانواده مسلمان را کشت. قربانیان یک زن 74 ساله، یک مرد 46 ساله، یک زن 44 ساله و یک دختر 15 ساله بودند. پسر 9 ساله خانواده نیز در این حادثه جراحت برداشت و در بیمارستان بستری است.

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در واکنش به حمله راننده کامیونی به یک خانواده مسلمان و مرگ چهار نفر از آن ها گفت که این حادثه یک حادثه تروریستی بوده است.

نخست وزیر کانادا روز سه شنبه در نشستی در مجلس عوام این کشور گفت: این کشتار اتفاقی نبود، این یک حمله تروریستی بود. ما نباید به چنین رفتار وحشیانه ای عادت کنیم، نباید اجازه دهیم چنین رویداد هایی عادی قلمداد شود.

فرد مظنون حادثه اخیر در کاناد یک پسر جوان 20 ساله است و اندکی پس از حادثه بازداشت و روز دوشنبه به چهار قتل عمد و سوء قصد متهم شد.

پلیس کاناد معتقد است که این تصادف یک جرم عامدانه در اثر نفرت بوده است. پاول ویت سرپرست تحقیقات روز گذشته در یک نشست خبری گفت: اعتقاد بر این است که این قربانیان به دلیل مسلمان بودن مورد هدف قرار گرفته اند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 621

به "(تصاویر) کانادا در سوگ قتل فجیع 4 عضو یک خانواده مسلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) کانادا در سوگ قتل فجیع 4 عضو یک خانواده مسلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید