ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز 25 مهر ماه شروع می گردد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز 25 مهر ماه شروع می گردد و تا 28 مهر ماه 99 ادامه خواهد داشت.

ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز 25 مهر ماه شروع می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه فنی و حرفه ای در آزمون دوره کاردانی سال 1399، جهت ثبت نام در این دوره به موارد زیر توجه نمایند.

ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان جدید رشته های مختلف تحصیلی در تمامی دانشکده/ آموزشکده های تابعه با توجه به شیوع ویروس کرونا صرفاً به صورت مجازی انجام می گیرد؛ بنابراین متقاضیان از مراجعه حضوری به دانشکده های محل قبولی خود جداً خودداری نمایند.

ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان از ساعت 8 صبح روز آدینه 25 مهرماه آغاز شده و تا ساعت 24 روز دوشنبه 28 مهر ماه 99 ادامه خواهد داشت. بدیهی است با توجه به شرایط کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا، تأخیر در اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و ضرورت آغاز به موقع کلاس ها براساس تقویم آموزشی دانشگاه، تمدید بازه فوق امکان پذیر نخواهد بود.

تمامی پذیرفته شدگان، اعم از ورودی های مهر و بهمن باید نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند؛ بنابراین عدم ثبت نام اولیه، به منزله انصراف از تحصیل محسوب خواهد شد.

آدرس سامانه، مدارک لازم و سایر موارد ضروری برای ثبت نام در اطلاعیه های بعدی به اطلاع خواهد رسید. بنابراین، متقاضیان موظفند اطلاعات لازم را به وسیله اطلاعیه های بعدی که در سایت دانشگاه فنی و حرفه ای (به آدرس؛ tvu.ac.ir) و سایت دانشکده/آموزشکده های محل قبولی خود درج خواهد شد، کسب نمایند.

گفتنی است؛ کلاس های دانشجویانی که ورودی مهر بوده و مدارک لازم برای قطعی کردن ثبت نام خود را به وسیله سامانه مجازی ثبت نام ارائه نموده اند، از 29 مهر ماه و به صورت مجازی آغاز می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 211

به "ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز 25 مهر ماه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز 25 مهر ماه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید