خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی سیاسی سلطانی فر است، در نهایت می گویند می خواستیم انجام دهیم، اما نگذاشتند! خبرنگاران

به گزارش کیوسک خبری آشنا، مدیرعامل اسبق استقلال گفت: این خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس هم شبیه به دیگر اقدامات دولت فخیمه آقای حسن روحانی است که بار ها در برهه های مختلف در عرصه های مختلف این بهانه را دستاویز نموده اند که ما می خواستیم فلان اقدامات را انجام بدهیم، ولی نگذاشتند

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی سیاسی سلطانی فر است، در نهایت می گویند می خواستیم انجام دهیم، اما نگذاشتند! خبرنگاران

گروه ورزشی خبرنگاران، مسعود سلطانی فر در همه این سالها بارها و بارها درباره واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی مطالبی را بیان نموده و وعده هایی داده است که هیچ یک از آنها هرگز عملی نشده و تنها در حد حرف باقی مانده است. او در تازه ترین صحبتهایش در این باره باز هم سراغ این مسایل رفته و به نوعی ایراد کار را در کم کاری مدیران بازار سرمایه یا همان بازار بورس و فرابورس دیده است.

امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در گفت و گو با دانشجو، درباره چرایی این شرایط گفت: من برای چندمین بار می گویم که این بازی ورود استقلال و پرسپولیس به بازار بورس یا سرمایه چیزی جز یک بازی سیاسی نیست و هرگونه تحلیل و سخن گفتن در این باره بی فایده است.

وی اضافه نمود: وقتی می آییم در این باره حرف کارشناسی می زنیم آقایان می گویند این افراد اطلاعی در این رابطه ندارند ولی جالب است که وقتی خودشان در همین خصوص حرف غیرکارشناسی می زنند همان حرفها می گردد حجت!

قائم مقام اسبق سازمان تربیت بدنی خاطر نشان کرد: مسعود سلطانی فر یکبار برای همواره بیاید و در این باره صحبت کند. شکر خدا رسانه هم که به اندازه کافی وجود دارد و همه آنها آماده هستند که حرفهای وزیرشان را بشنوند. بیاید و شفاف سازی کند و بگوید با چه فرمولی می خواهند این دو باشگاه را به بخش خصوصی واگذار نمایند. اگر راه شان درست بوده پس چرا تا امروز نتوانسته اند این خواسته را عملی نمایند و اگر نمی توانند چرا دنبال راه حل درست نیستند.

وی ادامه داد: پس نتیجه گیری می کنیم که وقتی چنین تصمیماتی نتیجه نمی دهد پس این اقدامات چیزی جز یک بازی سیاسی نیست و آقایان برای فرار از جوابگویی در ارتباط با سوء مدیریت و به این روز انداختن این دو باشگاه هرازگاهی چنین بازی هایی را براه می اندازند که می خوایم سرخابی ها را خصوصی سازی کنیم تا سر مردم و مسئولان گرم گردد.

واعظی آشتیانی توضیح داد: حالا بر فرض اینکه آمدیم و 10 درصد این دو باشگاه را هم به بخش خصوصی واگذار کردیم. من که بارها در این مدت گفته ام، شما در سرانجام امسال وزیر نیستید و همه این مسائل می افتد بر گردن دولت بعدی و شما دیگر آن موقع نیستید که بابت آن عده ای که 10 درصد سهام را خریده اند و سودش را می خواهند جوابگو باشید. آن روزها چه کسی جواب این مردم را می دهد؟

عضو اسبق هیأت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد: نکته بعدی اینکه در این چند سال نه حسابرسی درستی در این دو باشگاه اجرا شده بوده، نه مجمع درست و حسابی داشته اند و نه نظارت درستی بر عملکرد اقتصادی این دو باشگاه داشته اید! آنوقت چطور می خواهید ادعا کنید که این دو باشگاه پس از یک سال اقتصادی یک عملکرد پیروز نشان بدهند که بتوانند سودی را بین سهامداران شان تقسیم نمایند؟

وی توضیح داد: و البته نکته مهمتر از آن این است که باز هم نود درصد کار را دست افرادی از همین دولت می دهید و باز هم مدیرانی از جنس قبل را در رأس کار می گذارید که باز همان راه را ادامه بدهند.

آشتیانی اضافه نمود: خودتان بهتر می دانید این کار سیاسی است و به محض اینکه خودشان و رفقایشان از این دولت کنار بروند همگی آنسوی میز می نشینند در صندلی منتقد به ایرادگیری از کارهایی که در این دو باشگاه اجرا شده مشغول می شوند و قطعا خواهند گفت که ما می خواستیم فلان کار و بهمان اقدامات را بکنیم ولی نگذاشتند! عذر بدتر از گناه

وی یادآور شد: این رفتار شبیه به دیگر اقدامات دولت فخیمه آقای حسن روحانی است که بارها در برهه های مختلف در عرصه های مختلف این بهانه را دستاویز نموده اند که ما می خواستیم فلان اقدامات را انجام بدهیم ولی نگذاشتند و با این رفتارها درنظر دارند از زیر بار سوء مدیریت های خود شانه خالی نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 502

به "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی سیاسی سلطانی فر است، در نهایت می گویند می خواستیم انجام دهیم، اما نگذاشتند! خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی سیاسی سلطانی فر است، در نهایت می گویند می خواستیم انجام دهیم، اما نگذاشتند! خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید