راهکارهای بهبود فروش در دوران رکود کرونا، به سبک چاپ پرنیان

به گزارش کیوسک خبری آشنا، در ایام کرونا کسب و کارهای بسیاری در راستای قرنطینه و تعطیلی های اجباری دچار مسائل عمده در جهت ارائه و فروش محصولات خود شده اند اما همانطور که مسائل ایجاد می شوند، راهکارهای مناسب آنها نیز ایجاد می شوند، و به تدریج سختی ها آسان شده و فرهنگ جدیدی نیز در پاسخ به شرایط جدید ایجاد می گردد.

راهکارهای بهبود فروش در دوران رکود کرونا، به سبک چاپ پرنیان

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی کاتالوگ a4 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

این موارد، چکیده نکاتی بودند که در تبادل نظر با جناب آقای دکتر سید امیر سجاسی، مدیر عامل چاپ پرنیان که 15 سال در زمینه ارائه خدمات چاپی و تبلیغاتی با مدرن ترین دستگاه های روز در خدمت صاحبان صنایع بوده اند مطرح شد.

در ادامه، مشروح این نکات را خواهید خواند:

جناب آقای دکتر سجاسی کرونا در کنار مسائل بسیاری که برای سلامتی مردم ایجاد نموده است، با تنگ کردن فرصت کسب درآمد در راستای کمتر باز بودن واحدهای تجاری، موجب ایجاد مسائل مادی نیز برای بسیاری از هموطنان ما شده است. آیا طبق تجربه و کسب و کار و تخصص شما راه حلی برای مواجهه با این مشکل وجود دارد؟

همانطور که گفتید با بسته بودن واحدهای تجاری یا کم شدن زمان فعالیت آنها، امکان ارائه محصولات و خدمات صنایع مختلف کمتر از قبل شده است. اما خوشبختانه این مشکل بدون راه چاره نیست و می توان از طرق مختلفی همچنان چاپ کاتالوگ حاوی مشروح خدمات یا محصولات و رساندن آن به دست مشتری، و یا طراحی کاتالوگ دیجیتال و ارائه آن در فضای مجازی، همچنان با مشتریان در ارتباط بود و زمینه فروش را فراهم کرد. البته این راه چارهها منحصر به درون کرونا نیستند و تبلیغاتی بلند مدت محسوب می شوند و ما در مجموعه چاپ پرنیان پیش از دوران کرونا نیز با ارائه مشاوره به دوستان عزیز خود یاری نموده ایم تا با چاپ کاتالوگ و رساندن آن به مشتریان همواره در مقابل چشم خریداران بالقوه حضور داشته باشند، یا با تهیه کاتالوگ دیجیتال و فرستادن آن برای دیگران امکان انتشار این مدل محتوا به وسیله مردم برای دوستان و آشنایان شان و وایرال شدن آن در صورت جذاب بودن کاتالوگ دیجیتال را بالا ببرند. متاسفانه هنوز بسیاری از صنایع برای ارائه محصولات و خدمات خود از چاپ کاتالوگ یا طراحی کاتالوگ دیجیتال استفاده نمی نمایند و به همین خاطر دستشان از سودی که در دراز مدت در نتیجه این کار برایشان به ارمغان می آید، کوتاه می ماند. در حالی که ما در مجموعه چاپ پرنیان بارها شاهد تاثیرگذاری این مدل تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف بوده ایم.

به نکته جالبی اشاره کردید. با چاپ کاتالوگ یا طراحی کاتالوگ دیجیتال، در واقع امکان بیشتر دیده شدن هر کسب و کار در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان افزایش پیدا می نماید. اما آیا هزینه ای که برای چاپ کاتالوگ یا طراحی کاتالوگ دیجیتال پرداخت می گردد، خود بار اقتصادی اضافه بر دوش صاحبان صنایع نیست؟

اگر به تبلیغات به دید هزینه اضافه نگاه کنید، هیچ وقت در کارتان پیشرفت نمی کنید و بین رقبایتان متمایز نمی شوید. این یکی از ابتدایی ترین اصولی است که در کسب و کار باید به آن توجه کرد و ما نیز همواره در مجموعه چاپ پرنیان در این زمینه به دوستان عزیزمان گفته و مشاوره داده ایم. شما فرض کنید یک واحد تجاری مبلغی بابت قیمت کاتالوگ های مد نظر خود برای تبلیغات هزینه کند. این هزینه با پخش شدن کاتالوگ دیجیتال و چاپی بین مشتریان بالقوه، و تبدیل شدن آنها به مشتریان بالفعل، به زودی ده برابر شده و به سرمایه این واحد تجاری افزوده می گردد. به همین خاطر پرداخت هزینه قیمت کاتالوگ نه تنها هزینه اضافی برای کسب و کارها نیست، که به زودی با تبدیل کردن مشتریان بالقوه به بالفعل باعث برگشت سرمایه به صورت تصاعدی برای کسب و کارها می گردد. البته قیمت کاتالوگ نسبت به قیمت بقیه مدل های تبلیغاتی نیز پایین بوده و برای مثال هزینه چاپ کاتالوگ و بهای قیمت کاتالوگ از تبلیغات تلویزیونی و شهری و یا اجاره بیلبورد و غیره بسیار پایین تر هستند.

ممنون از توضیحاتی که ارائه کردید. با این وجود کسب و کارها می توانند در دوره کرونا هم به یاری شیوه هایی که شما ذکر کردید همچنان محصولات و خدمات شان را در معرض دید خریدارانی که خانه نشین شده اند قرار بدهند. طبق تجربه شما، رسیدن به این هدف به چه شکل ممکن است؟

دقیقاً همین طور است که شما فرمودید. قبلاً خرید کالا یا خدمات به این نحو بود که فروشنده در محل تجاری خود به انتظار مشتری می نشست و مشتری باید برای خرید کالا از خانه خارج می گردد. اما کرونا همه معادلات قبلی را به هم ریخته و مشتریان به ناچار خانه نشین شده اند. پس الان فروشنده ها هستند که باید با راه چارههای نوین کالا و خدمات خود را در معرض دید مشتریان قرار بدهند. طبق تجربه 15 ساله بنده در مجموعه چاپ پرنیان، فروشنده ها می توانند با یاری دریافت از قابلیت هایی که صنعت چاپ و طراحی در اختیار آنها گذاشته است، مثل چاپ کاتالوگ یا طراحی کاتالوگ دیجیتال، به صورت غیرحضوری نیز کالا و خدماتشان را در معرض دید مشتریان قرار بدهند. با چاپ کاتالوگ در تیراژ بالا و رساندن آن به مشتریان قبلی می توان آنها را برای خرید مجدد محصولات وسوسه کرد، یا با ارسال آن برای کسانی که مشتریان بالقوه ما هستند و هنوز تصمیم خرید قطعی پیدا ننموده اند، می توان با پرزنت مناسب محصولات آنها را نیز یک قدم به خرید نزدیک تر کرد. کاتالوگ دیجیتال هم به همین نحو عمل می نماید و تنها به جای اینکه چاپ گردد و به صورت نسخه چاپی در اختیار مشتریان قرار بگیرد، به وسیله فضاهای مجازی همچون سایت یا شبکه های مجازی یا حتی ارسال در پیغام رسان ها به سمع و نظر مردم می رسد. پیشنهاد بنده به عنوان کسی که سالهاست در مجموعه چاپ پرنیان در این زمینه فعال بوده و نتایج مثبت آن را بارها و بارها دیده است، این است که به هیچ نحو از این دو کار، یعنی چاپ کاتالوگ و طراحی کاتالوگ دیجیتال منصرف نشوید چون از بهترین راه های پرزنت کالا و خدمات هستند. ما در مجموعه چاپ پرنیان با بازخوردهای مثبتی که هر بار از مشتریان گرامی خود می گیریم، در این باره با قطعیت نظر می دهیم.

جناب دکتر سجاسی هزینه و قیمت کاتالوگ و چاپ کاتالوگ یا طراحی کاتالوگ دیجیتال به چه نحو محاسبه می گردد؟ فکر می کنم این از موضوعاتی باشد که دانستن پاسخ آن برای خوانندگان ما بسیار مهم است.

در واقع قیمت کاتالوگ و چاپ آن به موارد مختلفی بستگی دارد. از نوع جنس کاغذ گرفته تا گرم آن، و یا حتی از ابعاد کار، تعداد و تیراژ آن، رنگبندی کاتالوگ و دیگر موارد در مشخص قیمت کاتالوگ به صورت نهایی موثر هستند. اما ما به خاطر استفاده از دستگاه های حرفه ای و خاصی که در مجموعه چاپ پرنیان برای چاپ کاتالوگ ها مورد استفاده قرار می دهیم، این تضمین را به مشتریان گرامی می دهیم که نتیجه مثبتی از چاپ کاتالوگ خود خواهند گرفت و با بهترین کیفیت و قیمت کاتالوگ مد نظرشان را از مجموعه چاپ پرنیان تحویل خواهند گرفت.

از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار دادید بسیار متشکریم. آیا خوانندگان گرامی ما امکان صحبت مستقیم با شما برای مشاوره دریافت در زمینه مشخص قیمت کاتالوگ و سفارش کاتالوگ دیجیتال و چاپی به شما را هم دارند؟

بله حتما. باعث افتخار بنده و سایر همکارانم در مجموعه چاپ پرنیان است که بتوانیم جوابگوی سوالات دوستان گرانقدر خود باشیم و از این طریق به سهم خود در پیشرفت کسب و کارشان سهیم باشیم. عزیزانی که مایل به دریافت مشاوره رایگان درباره نحوه چاپ کاتالوگ اختصاصی برای کسب و کارشان هستند یا درباره قیمت کاتالوگ سوال دارند، می توانند به وسیله مراجعه به دفتر مرکزی چاپ پرنیان واقع در تهران، خیابان انقلاب، خیابان استاد نجات اللهی، کوچه سلمان پاک، پلاک 3 و یا تماس با شماره های 02188528517 و 09123573582 و یا بازدید از وبسایت www.parnianchap.com با بنده در ارتباط باشند. بنده با تمام توان و تخصص خود همراه شما در جهت پیشرفت کاری شما در دوران سخت کرونا هستم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 305

به "راهکارهای بهبود فروش در دوران رکود کرونا، به سبک چاپ پرنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای بهبود فروش در دوران رکود کرونا، به سبک چاپ پرنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید