ویل اسمیت، به طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد

به گزارش کیوسک خبری آشنا، ویل اسمیت، حمله و سیلی زدن به کمدین معروف در حین مراسم اسکار را خارج از حدود خواند و از کریس راک، به طور رسمی عذرخواهی کرد.

ویل اسمیت، به طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، ویل اسمیت، پس از سیلی زدن به کریس راک روی صحنه نود و چهارمین دوره جوایز اسکار، از این کمدین، آموزشگاه و بینندگان عذرخواهی کرد و گفت این حرکت نامناسب بوده و نشان دهنده مردی نیست که می خواهد باشم.

پیامد های اتفاق مراسم اسکار در حالی ادامه یافته که آموزشگاه علوم و هنر های سینمایی، حمله اسمیت روی صحنه را محکوم و اظهار داشت تحقیقاتی را در این باره شروع خواهد شد. اسمیت در طول سخنرانی خود برای دریافت جایزه برترین بازیگر مرد از آموزشگاه عذرخواهی کرد، که مشخصاً شامل عذرخواهی از کریس راک نبود.

اسمیت در پیامی که در صفحه ایسنتاگرام خود منتشر کرد، ضمن عذرخواهی نسبت به اقدام خود نوشت که به شوخی کریس راک در خصوص همسرش، جادا پینکت اسمیت که آشکارا در خصوص ریزش موی او به علت بیماری آلوپسی صحبت می کرد، واکنش احساسی نشان داده است و اضافه نمود: خشونت در همه اشکالش مخرب است. رفتار من در مراسم اسکار شب گذشته غیرقابل قبول و غیرقابل توجیه بود. شوخی با خودم بخشی از کار است، اما شوخی در خصوص شرایط پزشکی همسرم برای من خیلی زیاد بود و من واکنش احساسی نشان دادم. می خواهم علناً از کریس راک عذرخواهی کنم، من خارج از حدود و اشتباه رفتار کردم. خجالت زده ام و کارهایم نشان دهنده مردی نیست که می خواهم باشد. در دنیای عشق و مهربانی جایی برای خشونت نیست.

اسمیت از آموزشگاه اسکار، تهیه کنندگان پخش تلویزیونی این مراسم، شرکت کنندگان، بینندگان و خانواده ویلیامز عذرخواهی کرد. اسمیت برای بازی در نقش ریچارد ویلیامز، پدر ونوس و سرنا پیروز به کسب جایزه اسکار 2020 در شاخه برترین بازیگر مرد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 990

به "ویل اسمیت، به طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویل اسمیت، به طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید