فال روزانه 04، 11، 1398

به گزارش کیوسک خبری آشنا، فال روزانه 98/11/04

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان شروع می شود بیشتر از همیشه در معرض چشم دیگران قرار خواهید گرفت و اطرافیان تعامل بهتری با شما خواهند داشت. در بهمن ماه که با تولدتان شروع کرده اید خودتان را آماده تغییرات جدیدی در این سال کنید و سالی متفاوت را رقم بزنید. در ماه اسفند ایده های خلاقانه ای به ذهن شما خواهد رسید. عجله ای برای انجام این ایده ها نداشته باشید و تا می توانید جوانب مختلف این ایده های خلاقانه را بررسی نمایید. بهاری که از راه می رسد فصل خوبی برای شما نیست و در این فصل با مسائل مالی مختلفی روبرو خواهید شد، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد، این مسائل دوامی نمی آورند و کافی است مسائل مالی را تا تابستان سال آینده تحمل کنید. سایه همای سعادت در تابستان سال آینده بر سر شما خواهد افتاد و در این فصل فرصت های خوبی برای مسافرت و تفریح فراهم می شود. مهر و آبانی که در راه است به مهم ترین ماه های سال تولد شما تبدیل خواهد شد و در این ماه ها تا می توانید تلاش کنید و شرایط خود را ثبات بخشید. سالی که با تولدتان شروع شده است را طوری به انتها برسانید که در انتهای این سال، دستاوردهای چشمگیری به کارنامه زندگی تان اضافه کرده باشید.

فال روزانه 04، 11، 1398

امروز دوستی که نظر وی برای شما مهم است از در تعریف و تمجید از مهارت های شما وارد می شود و به شما ثابت می کند که اهمیت زیادی برای شما قائل است. انسان مهربان و نوع دوستی هستید و این روحیه باعث شده تا برای راحتی اطرافیان و اعضای منزل خودتان را به آب و آتش بزنید. این روحیه از جوانمردی شما حکایت دارد اما بیش از حد خودتان را وقف اطرافیان نکنید و زمانی را برای خودتان کنار بگذارید. مدتی است که پولی به کسی قرض داده اید و به رغم اینکه موعد پرداخت این قرض سرآمده، این فرد تا به امروز دِین خودش را به شما ادا نکرده است. امروز بخت با شما یار است و این فرد پولی که از شما گرفته را پس خواهد داد و به لحاظ مالی اوضاع تان بهبود پیدا می کند. تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید، اما امروز زمانی خوبی برای تصمیم های مهم در زندگی نیست و بهتر است عجله نکنید و این تصمیم گیری را به آینده موکول نمایید. امروز مهمان ناخوانده ای از راه می رسد و به رغم اینکه کارهای زیادی دارید، مجبور می شوید وقتی را با این مهمان ناخوانده سپری نمایید.

انسان ستیزه جویی هستید و همیشه با اطرافیان سر دعوا دارید. این روحیه باعث شده تا دشمنان زیادی برای خودتان دست و پا کنید و دوستی برای تان باقی نمانده است. از امروز تصمیم بگیرید که با کنار گذاشتن ستیزه جویی و خصومت با اطرافیان، از در دوستی با آنها وارد شوید و دامنه رفقای تان را گسترش دهید. اندوخته ای برای سرمایه گذاری دارید و نمی دانید با این پول چه کار کنید. امروز زمان خوبی است که اندوخته خود را به گردش بیاندازید و با سرمایه گذاری این پول در بازار املاک و مستغلات، سود چشمگیری به جیب بزنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کم حوصله شده و بهتر است بیش از حد سربه سر ایشان نگذارید. اعتقادی به همکاری در انجام کارها ندارید و همیشه به تنهایی به انجام کارهای سخت و سخت می روید. این رویکرد جلوی موفقیت شما را گرفته و برای حل مسائلی که با آنها روبرو هستید، از اطرافیان کمک بگیرید.

انسان خودخواهی هستید و خوشی های زندگی را فقط برای خودتان می خواهید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد منفوری تبدیل کند، خودخواهی را کنار بگذارید و از امروز اطرافیان را نیز در شادی های تان سهیم نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده اید و از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید، پول چشمگیری عاید شما خواهد شد. امروز یکی از آشنایان نزدیک یا اعضای خانواده به دستاورد چشمگیری خواهد رسید و این موفقیت زمینه شادی و غرور شما را مهیا می کند. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز با فردی روبرو خواهید شد و در اولین نگاه به وی دل می بازید. اما این عشق ماندگار نخواهد بود و آتش عشق سوزان شما زودتر از چیزی که فکرش را بکنید خاکستر خواهد شد. توانمندی های زیادی دارید و انسان بامهارتی هستید، اما از این تخصص ها به اندازه کافی بهره نمی گیرید و این شرایط باعث شده تا دستاورد چندانی در زندگی نداشته باشید. از امروز تصمیم بگیرید که بهره بیشتری از مهارت های خود ببرید و آینده ای روشن را برای خودتان رقم بزنید.

امروز از خواب با نگرانی و اضطراب بلند شده اید و حال و روز خوشی ندارید، اجازه ندهید این شرایط روز شما را خراب کند و با انجام کارهای مذهبی یا مدیتیشن و مراقبه، استرس را از خود دور نگه دارید. قرار است مبلغی را برای هزینه آموزش خود یا یکی از اعضای منزل خرج کنید. این هزینه به لحاظ مالی شما را تحت فشار قرار می دهد، اما غم به دل تان راه ندهید چرا که هزینه ای که امروز برای آموزش اختصاص می دهید، در آینده راه های بیشتری را برای موفقیت باز خواهد کرد. مدتی است که از یکی از دوستان قدیمی خود بی خبر هستید، امروز در اولین فرصتی تماسی با این دوست قدیمی بگیرید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. مسافرتی در پیش دارید، در این مسافرت کوله باری از تجربه کسب خواهید کرد و به لحاظ مالی نیز با موقعیت هایی برای افزایش درآمد روبرو می شوید. انسان خودرای هستید و کارهای تان را بدون پرسیدن نظر اطرافیان انجام می دهید. قبل از اینکه این رویکرد زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کند، به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، حتماً نظر اطرافیان و اهل منزل را برای انجام کارهای مهم جویا شوید.

روزی عاشقانه در انتظار شما است و همسر یا عشق زندگی تان کاری خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق وی شوید. امروز ایده ای جالب و کارآمد به ذهن شما خطور خواهد کرد. به این ایده بها دهید و با تمام توان به فکر انجام آن باشید. مدتی است که به لحاظ کاری زندگی شلوغ و پرمشغله ای داشته اید، امروز زمان فراغتی حاصل می شود تا از کار فاصله بگیرید و دمی با خودتان خلوت کنید. یکی از اطرافیان یا اعضای خانواده در بستر بیماری افتاده است و روزگار خوشی ندارد، در پرستاری از این فرد چیزی کم نگذارید و به ایشان ثابت کنید که همیشه در کنارش هستید.

امروز یکی از آشنایان قدیمی که مدت زیادی است خبری از وی ندارید به شما سر می زند و درخواست کمک می کند، بهتر است فکر کمک به این فرد را از سرتان بیرون کنید، چرا که کمک کردن به ایشان، ناخواسته شما را به دردسر بزرگی خواهد انداخت. به لحاظ شغلی موقعیت خوبی دارید اما کاری که به آن مشغول هستید، هنوز جای پیشرفت دارد و اگر امروز ایده هایی که برای موفقیت بیشتر در سر دارید را اجرا کنید، به دستاوردهای چشمگیر تری خواهید رسید. امروز مهمان ناخوانده ای از راه می رسد، از این مهمان پذیرایی کنید و مطمئن باشید لحظه های خوبی را در کنار وی خواهید گذراند. همسر یا عشق زندگی تان امروز کاری برخلاف روحیه شما انجام می دهد و از این کار حسابی دلخور می شوید. این دلخوری را به عشق زندگی تان منتقل کنید و از ایشان درخواست نمایید که اهمیت بیشتری به اخلاق و سلیقه های شما بدهد.

خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد، شادی این خبر را پیش خودتان نگه ندارید و با انتقال این خبر فرخنده به دوستان و اعضای خانواده، آنها را در این شادی سهیم کنید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، در نتیجه تا می توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید. انسان شوخ طبعی هستید و زندگی را سخت نمی گیرید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید خنده بر هر درد بی درمانی دوا است. یکی از اطرافیان پیشنهاد وسوسه برانگیزی را با شما درمیان می گذارد، به این پیشنهاد جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید سود خوبی روانه حساب های بانکی شما خواهد شد.

مدت زیادی است که مشکل بزرگی در کار شما افتاده و این مشکل حسابی فکر و ذهن تان را مشغول کرده است. امروز راه حلی برای باز کردن گره این مشکل به ذهن تان خطور می کند و بار سنگین مسائل را زمین خواهید گذاشت. به لحاظ مالی شرایط خوبی دارید اما از قلم نیاندازید که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و بهتر است از همین امروز به فکر پس انداز باشید و اندوخته ای را برای روز مبادا کنار بگذارید. یکی از اطرافیان قرار است برای شما کاری انجام دهد و دائم به شما وعده های پوشالی می دهد. توجهی به این فرد نداشته باشید و راه دیگری برای انجام کاری که قرار است ایشان انجام بدهد، پیدا نمایید. عاشق شده اید و از درد فراق و دوری، خواب و خوراک ندارید، امروز زمان خوبی است که عشق خود را به محبوب ابراز کنید و مطمئن باشید که پاسخ مثبت دریافت خواهید کرد. دوستان ناباب زیادی دارید و وقت خود را با رفاقت با این افراد تلف می کنید، اجازه ندهید عمر گران بهای شما به دوستی با رفقای ناباب تلف شود و دور این دوستان را خط بکشید.

انسان زودرنجی هستید و سریع از کوره در می روید، این روحیه تحمل شما را در برابر مسائل کاهش داده و حوصله ای برای روبرو شدن با سختی های زندگی ندارید. امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و به استقبال سختی ها و خوشی های زندگی بروید. اهل تجمل گرایی هستید و هزینه زیادی را برای خرید کالاهای غیرضروری و جلب توجه دیگران انجام می دهید. به خاطر داشته باشید که این رویکرد به غیر از ورشکستگی چیزی به دنبال ندارد و ولخرجی را کنار بگذارید. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کرده اید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و مشغول انجام کارهای عقب مانده شوید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما با همسایه ها یا همکاران وجود دارد، در نتیجه بهتر است مواظب رفتار و گفتار خود باشید و روز را بدون دلخوری و مشاجره به پایان برسانید. اهمیت زیادی به همسر یا عشق زندگی تان نمی دهید و وقتی با ایشان سپری نمی کنید. این روحیه زمینه دلخوری عشق زندگی تان را فراهم کرده است، در نتیجه امروز زمانی را با ایشان سپری کنید و به وی ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید.

زحمت های زیادی در زندگی کشیده اید، اما دستاورد چندانی نداشته اید و این شرایط شما را افسرده و مأیوس کرده است. اجازه ندهید این احساس بر شما غلبه کند و در دام افسردگی گرفتار شوید، در عوض با پشتکار بیشتر اهداف خود را دنبال کنید و مطمئن باشید در آینده به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده اید و از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید، سود چشمگیری روانه جیب شما خواهد شد. قول های پوشالی زیادی به اطرافیان می دهید و اهل وعده و وعید هستید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به انسان غیرقابل اطمینانی تبدیل کند، امروز تصمیم بگیرید که سر قول تان باشید و طوری زندگی کنید که اگر سرتان رفت، قول تان نرود. راهی سفر هستید، اما امروز روز خوبی برای مسافرت نیست و بهتر است این مسافرت را به آینده موکول نمایید. یکی از اطرافیان قصد دارد میان شما و همسر زندگی تان فاصله بیاندازد و نقشه های شومی برای شما کشیده است، این فرد را شناسایی کنید و حسابش را کف دستش بگذارید.

روز خوبی را شروع نکرده اید و به لحاظ فکری حسابی نگران آشفته هستید، در چنین شرایطی با یکی از دوستان که سنگ صبور شما است، صحبت کنید و بار نگرانی های خود را زمین بگذارید. شغل جدیدی به شما پیشنهاد شده و در نگاه اول، این شغل وسوسه برانگیز به نظر می رسد. اما پیشنهاد می کنیم تحقیقات بیشتری برای این شغل انجام دهید و قبل از قبول آن، تمام جوانب را در نظر بگیرید. مشاجره های زیادی با همسر یا عشق ز ندگی تان دارید و یک روز خوش در زندگی نمی بینید، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت سنگ ها را با عشق زندگی تان وا بکنید و به صلح و صفا برسید. مدتی است که به انجام کار سخت و سختی مشغول هستید و این کار فشار زیادی به شما وارده کرده است، امروز این کار به پایان خواهد رسید و فرصتی پیدا می کنید تا حسابی استراحت نمایید.

شهامتی برای اتخاذ تصمیم های مهم زندگی ندارید و اجازه می دهید دیگران به جای شما تصمیم بگیرند. قبل از اینکه این روحیه شما را به انسانی بی اراده تبدیل کند، عنان زندگی را در دست خود بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که کسی حق ندارد به جای شما تصمیم بگیرد. امروز به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم نه تنها به شما حسابی خوش خواهد گذشت، بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا می کنید. انسان منظمی نیستید و کارها را اولویت بندی نمی کنید، در نتیجه دستاورد چندانی در زندگی ندارید و به جای اهمیت دادن به کارهای مهم، خودتان را سرگرم کارهای پیش پا افتاده می کنید. امروز زمان خوبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و با تغییر در رفتار و اولویت بندی کارها، درهای موفقیت و پیشرفت را به روی خود باز کنید. احساس می کنید که همسر یا عشق زندگی تان مانند گذشته به شما در حل مسائل کمک نمی کند و توجه لازم را به شما ندارد، این احساس را با عشق زندگی تان درمیان بگذارید و دلیل چنین رویکردی را از ایشان جویا شوید.

منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 19

به "فال روزانه 04، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 04، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید