گلایه تیم ها از افراد شبه تماشاگر در سالن های فوتسال

به گزارش کیوسک خبری آشنا، حضور برخی افراد غیرمسئول در سالن های فوتسال در هفته اول لیگ برتر بر خلاف پروتکل های بهداشتی اعلام شده بود که با اعتراض برخی تیم ها هم روبرو شد.

گلایه تیم ها از افراد شبه تماشاگر در سالن های فوتسال

به گزارش خبرنگاران، در شرایطی که هفته دوم لیگ برتر فوتسال سه شنبه دوم دی آغاز می شود در هفته اول، بازی ها با کیفیت و شرایط خوبی برگزار گشت اما حضور برخی از افراد شبه تماشاگر در داخل سالن تعجب برانگیز بود و با اعتراض برخی تیم ها هم همراه شد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا پروتکل های بهداشتی برای برگزاری مسابقات ورزشی در نظر گرفته شده - که فوتسال هم از این قاعده مستثنی نیست - و سلسله مراتبی برای حضور افراد در نظر گرفته شده که با محدودیت های زیادی روبرو است با این حال در هفته اول مشاهده کردیم که افرادی غیر مسئول و غیر مرتبط در قامت تماشاگر حضور داشتند و اکثرا متعلق به تیم های میزبان بودند.

همین عامل باعث شد تا صدای اعتراض برخی تیم ها در آمده و حتی اعلام کنند که آنها نیز در بازی های خانگی از این شرایط بهره می برند. حالا که لیگ برتر فوتسال پس از کش و قوس های فراوان مجوز برگزاری را دریافت کرده است چه خوب که نظارت بیشتری بر رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از حضور افراد غیر مسئول صورت بگیرد تا در ادامه رقابت ها شاهد مشکلاتی در برگزاری آن نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 343

به "گلایه تیم ها از افراد شبه تماشاگر در سالن های فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه تیم ها از افراد شبه تماشاگر در سالن های فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید