واکنش ترامپ به تحقیق درباره دارایی هایش

به گزارش کیوسک خبری آشنا، ایسنا نوشت: دونالد ترامپ تحقیقات جاری درباره دارایی ها شخصی خود را کم اهمیت و در راستای تداوم آنچه که عملیات شکار موهومات از سوی دموکراتها خواند، دانست.

واکنش ترامپ به تحقیق درباره دارایی هایش

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، روز دوشنبه دفتر دادستانی نیویورک اسناد جدیدی را با هدف رد استدلال وکلای ترامپ در مورد غیر مرتبط خواندن یک احضاریه در قبال دارایی های وی ثبت کرد. این سند فاش نموده که تحقیقات ممکن است خیلی فراتر از حق السکوت های پرداخت شده به چند زن به خاطر ارتباطات گذشته آنها با دونالد ترامپ رفته و شامل جرایمی اقتصادی همچون تقلب بانکی و بیمه ای بگردد.

ترامپ روز دوشنبه به خبرنگاران در کاخ سفید گفت: من درباره آن هیچ چیز نمی دانم. من هیچ چیز در این مورد نمی دانم.

او گفت: این تداوم بدترین عملیات شکار موهومات در تاریخ آمریکا است. این کارهای دموکراتها است. آنها با تحقیقات رابرت مولر (بازرس ویژه پرونده تحقیقات درباره ارتباط با روسیه) شکست خوردند. آنها در هر چیزی شکست خوردند. آنها در کنگره شکست خوردند. آنها در هر مرحله از این بازی شکست خوردند.

ترامپ همچنین به خبرنگاران گفت، دولت او قصد ثبت شکایتی از ایالت نوادا بابت یک لایحه تصویب شده از سوی قانونگذاران را دارد؛ لایحه ای که به موجب آن برگه های رای پستی برای همه رای دهندگان ثبت نام شده در این ایالت برای انتخابات ماه نوامبر پست می گردد. ترامپ با تکرار این ادعا که برگه های رای پستی منجر به تقلب انتخاباتی خواهد شد لایحه ایالت نوادا را یک شرمساری عظیم برای کشور ما خوانده و قول مخالفت با آن در دادگاه را داد. او همچنین استدلال کرد که در این طرح اداره پست آمریکا که اخیرا از بابت مسائل بودجه ای به میزان چشمگیری خدماتش را کاهش داده، تحت فشار میلیونها برگه رای پستی قرار خواهد گرفت.

ترامپ همچنین روز دوشنبه گفت به زودی یک فرمان اجرایی را با هدف گسترش دسترسی به خدمات بهداشت و درمان در مناطق روستایی امضا می نماید.

این طرح پیشنهادی شامل بودجه بیشتر برای بیمارستانهای روستایی به وسیله وزارتخانه های کشاورزی و بهداشت و خدمات انسانی بوده اما همچنین از سیستم درمان از راه دور برای بعضی دریافت کنندگان بیمه بهداشت و درمان ملی که می تواند بعد از فروکش کردن بحران همه گیری کووید 19 دائمی گردد، حمایت می نماید.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kshna.ir شناسه مطلب: 92

به "واکنش ترامپ به تحقیق درباره دارایی هایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به تحقیق درباره دارایی هایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید